• 25 : 22
  • 26 : 28
  • 18 : 25
  • 15 : 9

Prawdziwą sinusoidę zafundowały nam reprezentantki Polski! Biało-Czerwone miały w górze piłkę na 3:0. Potem wydawało się, że już nie podniosą się z kolan. Tie-breaka rozegrały jednak perfekcyjnie i odniosły zasłużone zwycięstwo! Dziękujemy już za relację i zapraszamy na kolejne.

Malwina Smarzek potężnym atakiem z lewego skrzydła kończy mecz! Polki wygrały z Brazylijkami 3:2. Brawo!

Piłka meczowa dla Biało-Czerwonych!

Pewny atak Magdaleny Stysiak, po chwili Polki punktują w bloku.

Malwina Smarzek nie znalazła w ataku dłoni blokujących rywalek.

Sporo błędów w tie-breaku popełniają Brazylijki.

I kolejny udany atak Malwiny Smarzek i czas dla Ze Roberto.

Długa akcja, pełna obron, zakończona znakomitym atakiem blok-aut Malwiny Smarzek.

Gabi zaryzykowała, ale z sytuacyjnej piłki zaatakowała w pół siatki.

Malwina Smarzek nie myli się i Polki coraz bliżej zwycięstwa.

A jednak! Był blok po ataku Kąkolewskiej i 5:1 dla Polek!

Agnieszka Kąkolewska, zdaniem sędziów, bez bloku atakuje w kontrze w aut. Ale będzie challenge.

Brazylijki nie radzą sobie z zagrywką Magdaleny Stysiak.

Agnieszka Kąkolewska kończy akcję ze środka.

Brazylijki dotykają siatki w bloku i dobrze Biało-Czerwone rozpoczynają tie-breaka.

Klaudia Alagierska zaatakowała w aut ze środka.

Monika Bociek zaatakowała w aut i wszystko zmierza do tie-breaka.

Ze środka pojedynczym blokiem zatrzymana Klaudia Alagierska. I drugi czas dla Jacka Nawrockiego.

Od drugiej przerwy technicznej zupełnie posypała się gra Polek. Nic nie funkcjonuje.

Znów brak komunikacji w polskim zespole przy kontrze i punkt dla rywalek.

Monika Bociek, która zmieniła Malwinę Smarzek zapunktowała z prawego skrzydła.

Brazylijki coraz pewniej grają w ataku. Ciężko będzie je zatrzymać.

Natalia Mędrzyk przerwała niekorzystną passę Polek.

Nie mamy przyjęcia i Malwina Smarzek nie kończy kolejnych piłek. Czas dla Jacka Nawrockiego.

Zablokowana Malwina Smarzek.

Znów niemoc Biało-Czerwonych w ataku.

As serwisowy Brazylijek.

Brazylijki sugerowały atak Magdaleny Stysiak bez bloku w aut. Sędziowie nie dali się jednak na to nabrać i punkt dla Polek.

Skuteczny dwublok Biało-Czerwonych. Tym razem ścianę nie do przejścia ustawiły Malwina Smarzek i Agnieszka Kąkolewska.

Bardzo dobra zagrywka Polek i Brazylijki sytuacyjną piłkę przebijają w aut.

Magdalena Stysiak skończyła przechodzącą piłkę.

Coraz trudniej Polkom skończyć atak w pierwszej akcji. Ale w kontrze efektywnie zaatakowała Agnieszka Kąkolewska.

Magdalena Stysiak kiwnęła w aut.

Zagrywka Brazylijki w siatkę.

Polki nie przyjmują zagrywki i w kontrze Gabi nie pozostawiła złudzeń swoim mocnym atakiem.

Malwina Smarzek bez problemu skończyła atak z prawego skrzydła i czas na przerwę techniczną.

Na Natalię Mędrzyk czekał już podwójny blok, ale Polka skutecznie go obiła.

Malwina Smarzek już nie pamięta o nie wykorzystaniu meczbola. Kończy atak. Tymczasem Ze Roberto ma ciągle mnóstwo pretensji do sędziów.

Rośnie przewaga Polek i czas dla Brazylijek.

Punktowa zagrywka Marleny Pleśnierowicz i 4:1 dla naszych reprezentantek. Na razie Polki nie wyglądają na załamane.

Kontra Biało-Czerwonych i ze środka siatki zapunktowała Agnieszka Kąkolewska.

Czy Polki puszczą w niepamięć niewykorzystanego meczbola w trzecim secie? Zobaczymy, na razie udany początek Biało-Czerwonych.

Od początku akcji Polki w defensywie. Broniły się, ale ostatecznie skuteczny atak Brazyljek i gramy dalej w tym spotkaniu!

Zablokowana na lewym skrzydle Martyna Grajber.

Nie było czterech odbić. Sędzina pospieszyła się z gwizdkiem. Mamy remis po 26 i powtórzenie akcji.

Być może nie było jednak czetrech odbić w polskim zespole. Trwa analiza sędziów.

Zbyt dużo odbić w polskim zespole i znów setbol dla Brazylijek.

Malwina Smarzek miała w górze piłkę meczową, ale zaatakowała w aut.

Brazylijki atakują po antence i meczbol dla Biało-Czerwonych!

Ale Malwina Smarzek nie wstrzymuje ręki w ataku. Gramy dalej!

Polki nie wykorzystały kontry, przez brak porozumienia kto ma wystawiać piłkę.

As serwisowy Malwiny Smarzek!

Piłka po bloku Biało-Czerwonych w boisku i gramy dalej. Czas dla Ze Roberto.

Według sędziów udany blok Polek, ale Brazylijki proszą o challenge.

Malwina Smarzek atakiem w kontrze broni pierwszego setbola dla rywalek.

Malwina Smarzek atakuje po antence i Polkom trudno będzie już odwrócić losy seta, który tak znakomicie dla nich się zaczął.

Paula przedarła się przez nieszczelny blok Polek.

Tym razem w ataku zapunktowała Natalia Mędrzyk.

Malwina Smarzek utrzymuje polski zespół w kontakcie z rywalkami.

Po przerwie udana kiwka Malwiny Smarzek.

Brak asekuracji w polskim zespole przy obronie i kolejny czas dla Jacka Nawrockiego.

Beatriz skutecznie w ataku z obiegnięcia.

Skuteczna kontra Brazylijek i pierwsze w tym secie prowadzenie rywalek. Czas dla Jacka Nawrockiego.

Atak w aut z drugiej linii Magdaleny Stysiak.

Zapunktowała z prawego skrzydła Malwina Smarzek.

Dwa punkty dla Brazylijek, ale ich serię skuteczną kiwką z lewego skrzydła przerwała Natalia Mędrzyk.

As serwisowy Magdaleny Stysiak i czas dla trenera Brazylijek!

Tym razem błąd podwójnego odbicia po stronie brazylijskiej.

I znów duet Stysiak-Kąkolewska zafunkcjonował perfekcyjnie w bloku.

W trudnym momencie ciężar zdobywania punktów bierze na swoje barki Malwina Smarzek.

Problemy z przyjęciem zagrywki Brazylijek mają Polki.

Klaudia Alagierska ze środka skutecznie zaatakowała w 9. metr boiska rywalek.

Marlena Pleśnierowicz przegrała walkę na siatce, ale po chwili Malwina Smarzek już skutecznie.

To jednak jeszcze nie koniec spotkania. Trzy punkty z rzędu dla Brazylijek.

I kolejny udany atak Natalii Mędrzyk.

Trudna piłki na siatce dla Natalii Mędrzyk, ale polska przyjmująca radzi sobie.

Kapitalny blok Agnieszki Kąkolewskiej! Brazylijki bezsilne.

Dominacja Biało-Czerwonych na parkiecie. Kapitalna gra blokiem naszych reprezentantek!

I trzeci set (miejmy nadzieję ostatni) Biało-Czerwone zaczynają od świetnego ataku Magdaleny Stysiak.

Brazylijki mylą się w ataku i Biało-Czerwone w całym spotkaniu prowadzą już 2:0. Aż chce się wykrzyczeć za kibicami "Jeszcze jeden, jeszcze jeden".

W końcówce seta Marlena Pleśnierowicz posyła większość piłek do Malwiny Smarzek, która nie myli się.

Po przerwie piłka do polskiej liderki Malwiny Smarzek, która nie myli się w ataku z prawego skrzydła.

Prześlizgnęła się piłka po ręcach Marleny Pleśnierowicz. Nieczyste odbicie i czas dla Jacka Nawrockiego.

Agnieszka Kąkolewska agresywnie kiwnęła, ale co najważniejsze skutecznie.

Autowy atak Brazylijek. Czas dla ich trenera. Polki w końcówce partii, tak jak w poprzedniej, mocno podkręcają tempo.

Agnieszka Kąkolewska nie myli się w ataku ze środka.

Jeśli nie uda się skończyć ataku w pierwszej akcji, to Polki ratują się znakomicie funkcjonującym podwójnym blokiem.

I kolejny punkt ze środka Alagierskiej. Na razie gra Polek może się bardzo podobać.

Klauda Alagierska nie miała problemów ze skończeniem piłki przechodzącej.

Natalia Mędrzyk zapunktowała w kontrze. Brazylijki bez szans na obronę.

Lewe skrzydło w polskim zespole znów skuteczne, tym razem Malwina Smarzek.

Znakomicie popracowały Biało-Czerwone podwójnym blokiem. Duet Stysiak-Kąkolewska postrachem rywalek na środku siatki.

Kolejny atak rywalek Polek w aut. Wcześniej dobra zagrywka Klaudii Alagierskiej.

Brazylijki miały piłkę w górze na 10:7, ale nie wykorzystały konty, atakując w aut.

Skuteczny atak Brazylijek ze środka z obiegnięcia.

Trzy punkty z rzędu straciły Biało-Czerwone. Nieudany atak Mędrzyk.

Natalia Mędrzyk w ataku z lewego skrzydła znalazła dłonie blokujących rywalek.

Magdalena Stysiak tym razem z prawego skrzydła i znów skutecznie!

Magdalena Stysiak tym razem kończy z lewego skrzydła. Naprawdę dobre spotkanie polskiej przyjmującej.

Biało-Czerwone nie przyjmują zagrywki Gabi.

Rozpoczynamy drugiego seta.

Zagrywka w siatkę Brazylijek i Polki prowadzą w meczu 1:0. Świetnie nasze zawodniczki zagrały w bloku i na zagrywce. Oby tak dalej!

Malwina Smarzek nie miała idealnej piłki na prawej stronie, ale przedarła się przez podwójny blok rywalek.

Blok Biało-Czerwonych! Triumf w pierwszym secie coraz bliżej.

Przerwa nie wybiła z rytmu Smarzek, kolejny as serwisowy polskiej atakującej.

Znakomita zagrywka Malwiny Smarzek i po raz drugi w tym secie Polki prowadzą trzema punktami.

Blok Natalii Mędrzyk i znów Polki na prowadzeniu!

Sytuacja piłka do Natalii Mędrzyk, ale polska przyjmująca skończyła piłkę z lewego skrzydła.

Świetnie w bloku popracowała Agnieszka Kąkolewska. Polki potrzebują jednak trochę lepszej skuteczności w ataku.

Zaciął się atak po polskiej stronie. Znów zablokowana Magdalena Stysiak.

Kolejny blok rywalek i Brazylijki odrobiły trzypunktową stratę.

Tym razem z lewego skrzydła zablokowana Magdalena Stysiak.

Ze środka zapunktowała Kąkolewska i czas dla Brazylijek.

Magdalena Stysiak znakomity atak z lewej strony i Polki odzyskują prowadzenie.

Świetnie zafunkcjonował potrójny blok Biało-Czerwonych.

Bloku jednak nie było i punkt dla Brazylijek.

Kolejna długa akcja i znów dla Biało-Czerwonych. Brazylijki proszą jednak o challenge, czy na pewno atak Natalii Mędrzyk był po bloku.

Marlena Pleśnierowicz, wykorzystując dobre przyjęcie, odważnie kieruje piłki do swoich środkowych. I to przynosi efekty!

Udany atak Malwiny Smarzek, ale po chwili Biało-Czerwone zepsuły zagrywkę.

Tym razem nieudany atak ze środka Klaudii Alagierskiej.

Dobrze Polki rozpoczęły spotkanie. Tym razem udana kontra i już trzy punkty w zapasie mają Biało-Czerwone.

Błąd w przyjęciu Polek, którego nie wykorzystały rywalki, za wcześnie kończąc przechodzącą piłkę.

Blok Polek udany, ale po chwili Brazylijki już skutecznie ze środka.

Długa akcja, Brazylijki obroniły wiele ataków Polek, ale w końcu Magdalena Stysiak popisała się zbiciem blok-aut.

Rozpoczynamy spotkanie!

Wyjściowe składy:

Brazylia: Carneiro, Leao, Guedes, Guimaraes, Santos, Correa, Nicolosi (libero)

Polska: Smarzek, Stysiak, Pleśnierowicz, Kąkolewska, Alagierska, Mędrzyk, Maj-Erwardt (libero)

Zapraszamy, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, do wzięcia udziału w ankiecie.

Czy Polki wygrają z Brazylijkami?

Zakończyła się już rozgrzewka obu zespołów. Czas na hymny państwowe, a po nich poznamy wyjściowe składy obu drużyn.

Pojedynek zapowiadamy jakl starcie dwóch znakomitych w tegorocznej Lidze Narodów siatkarek Malwina Smarzek kontra Gabriela Braga Guimaraes.

Po czterech seriach Biało-Czerwone zajmują wysokie 3. miejsce w tabeli. Brazylijki z takim samym bilansem (3-1), były przed 5. kolejką na 5. pozycji. Bezpośrednie spotkanie tych drużyn jest bardzo ważne w kontekście awansu do Final Six.

Witamy w środowe popołudnie. Rozpoczynamy relację z meczu Polska - Brazylia w 5. kolejce Ligi Narodów Kobiet.