Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Siatkarki nie pojadą na IO. Potencjał był, ale został niedopracowany. "Sztab szkoleniowy to nieudacznicy"

Polskie siatkarki nie pojadą na igrzyska olimpijskie. W ostatnim meczu fazy grupowej przegrały z Włoszkami 2:3 i nie awansowały do półfinału turnieju kwalifikacyjnego. - Wszystkie spotkania były do wygrania. Potencjał był, co pokazały dwa pierwsze sety przeciwko Rosji. Jednak trenerzy nie stanęli na wysokości zadania, żeby go dopracować na treningach. Do tego przeprowadzali zmiany za późno. Długo szanowałem Jacka Nawrockiego i mu doradzałem, ale teraz muszę jego i cały sztab szkoleniowy nazwać nieudacznikami. A największym jest ten, który go wybrał na trenera, czyli prezes PZPS Paweł Papke. Nie może być tak, że dobra gra zespołu wystarcza tylko na dwa sety - powiedział były selekcjoner kadry Andrzej Niemczyk.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (6):

 • ikar Zgłoś
  taaa, a siatkarki to co? zamiast sie tak ciagle malowac moze zaczna w koncu trenowac
  • jaet Zgłoś
   Można czepiać się formy artykułu, ale sensu się nie zmieni. Cały pomysł na Nawrockiego legł w gruzach i tyle. Trener przegrał wszystko, co miał do przegrania. Niemczyk ma rację
   Czytaj całość
   mówiąc, że był potencjał na awans przynajmniej do czwórki tych eliminacji, bo dziewczyny momentami grały na odpowiednim poziomie, ale "momentami" to za mało. Tak się niestety kończą pomysły na usilne szukanie zajęcia polskim "specjalistom". Do Nawrockiego można spokojnie w tym względzie dopisać Grzesia Wagnera, któremu powierzono rządy w Szczyrku.
   • Małgorzata Zgłoś
    No cóż prawda jest taka, że przed turniejem niewielu było optymistów. Oczywiście nadzieja umiera ostatnia... Prawdą jest, że w każdym z tych meczy mieliśmy szanse, kiedy i jakie
    Czytaj całość
    wiedzą Ci co oglądali. Faktem jest, że trener Nawrocki to niestety nie trener Antiga, boi się zmian i robi je zdecydowanie po czasie. Zastanawiałam się co robi w kadrze Gabi Polańska, miałam nadzieję, że mnie zaskoczy, ale nie. A Tokarska najlepsza aktualnie w lidze środkowa została w domu. Szanuję i podziwiam K. Skowrońską, ale czasem tak jest, że nie idzie. A Tomsia nie boi się wyzwań i ma potencjał, trzeba było tylko jej zaufać. Ola Jagieło - dobra decyzja, żeby skorzystać z jej umiejętności w przyjęciu i obronie, ale przecież każdy wie, że atak to już nie ta półka - w lidze wchodziła na zmiany i tak też powinien postąpić Nawrocki, przecież Kurnikowska umie zaatakować. Wiem, trener Nawrocki powie, że sztab jest najbliżej zawodniczek i widzi więcej i lepiej. Tyle, że nie przekłada się to na mecz, a o to w sporcie chodzi. Dzięki dziewczynom za walkę do końca.
    • Maciej Nawrot Zgłoś
     ZGADZAM SIĘ W 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZWOLNIĆ SZTAB SZKOLENIOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W KOŃCU ZACZĄĆ COŚ ROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     • grolo Zgłoś
      Któż to, ukrywający się za enigmatycznym tytułem "Redakcja", wymyślił taki tytuł?? Przegięliście . Czy jesteście redakcją sportową czy szczujnią? Ogarnijcie się, "Redakcjo" bo
      Czytaj całość
      co innego cytat w tekście tego rodzaju a co innego tytuł! To jest wręcz nieprofesjonalne. Chyba, że zwolna świadomie podążacie w kierunku skandalizujących tabloidów, gdzie tytułami walą jak obuchem w oczy... Miejscie trochę obiektywizmu i choć trochę dziennikarskiego profesjonalizmu!
      • Kazimierz Wieński Zgłoś
       Natychmiast rozwiązać sztab szkoleniowy i obciążyć finansowoJakaś kara w końcu musi być
       Wszystkie komentarze (6)

       Komentarze (6)

       PRZEJDŹ NA WP.PL