Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Kubiak nie ma wątpliwości. "Musimy zakwalifikować się na igrzyska i odegrać na nich kluczową rolę"

- Obojętnie kto by nie pojechał na Final Six Ligi Narodów, to celem jest awans do półfinałów. Iran mimo, że wystąpi w podstawowym składzie, z pewnością jest w naszym zasięgu. Z Brazylią może być trudniej, bo będąc w pełnym składzie są jedną z najlepszych drużyn na świecie - mówi Michał Kubiak o szansach Polaków podczas Final Six Ligi Narodów. - Nasz główny cel na najbliższe miesiące, to w końcu zakwalifikowanie się na igrzyska i potem odegranie na nich kluczowej roli.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (1):

 • grolo Zgłoś
  Przestańcie pokazywać tego ... Kubiaka ! Po tym, jak skompromitował nie tylko siebie - ale - jako kapitan - całą naszą reprezentację i nie umiał nawet przeprosić po ludzku - niech
  Czytaj całość
  zejdzie ludziom z oczu! Normalnym ludziom a nie zaślepionym ignorantom, nie mającym pojęcia, co jako zawodnik wyprawiał Kubiak pod siatką i poza siatką, jak ostentacyjnie i celowo prowokował rywali. A teraz obraził nie tylko rywali ale cały naród, który ma nie mniejsze prawo do dumy niż każdy inny. Taki wielki chłop a mały... zafajdany ze strachu przed dorosłą odpowiedzialnością hipokryta - prowokator.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL