Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Piotr Nowakowski "gratuluje" organizatorom. "Słyszałem, że za dwa lata też będzie ciekawie"

- Chciałbym serdecznie pogratulować pomysłodawcom tego turnieju - stwierdził ironicznie Piotr Nowakowski, reprezentant Polski, brązowy medalista mistrzostw Europy siatkarzy. - Słyszałem, że za dwa lata też ma być ciekawie. Nie obrażający nikogo, nie wiem czy takie mecze, w którym wygrywamy do 10, 12, są potrzebne. Dla mnie to było dziwne. Dużo niepotrzebnego grania - dodał. Dla niego spotkania z Francją (3:0) było ostatnim w tym sezonie reprezentacyjnym, bo nie jedzie na Puchar Świata do Japonii. - Fizycznie nie dałbym rady. Będę kibicował chłopakom razem z rodziną. Od razu powiedziałem, że nie chcę tam jechać. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe - kończy.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (3):

 • grolo Zgłoś
  Cichy Pit ma rację. Bezsensowne było męczenie zespołów przez 7 nieistotnych meczów po to, żeby zagrali dwa istotne.
  • Arkadiusz Mochocki Zgłoś
   Bednorz to się chyba pogniewał,za brak powołania, na turniej kwalifikacyjny,do Igrzysk Olimpijski-mimo świetnej gry,w Chicago-i sam zrezygnował z gry.Może słusznie,choć możliwe
   Czytaj całość
   też,że powinien być bardziej cierpliwy,a dostałby szansę gry,jak Komenda.Grał świetnie,lecz bez cierpliwosci,która charakteryzuje doświadczonych graczy-być może załamałby się,w trudnym meczu.
   • Henryk Medialny Zgłoś
    I dobrze, że Nowakowski zostaje w domu, przynajmniej w Japonii nie będzie nas kompromitował swoimi zagrywkami - " balonikami ". Dlaczego w składzie reprezentacji nie ma
    Czytaj całość
    Bednorza? We włoskiej lidze jest rewelacją, a w Polsce - zdaniem Heynena - jest słaby?

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL