Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Koronawirus. Zuzanna Górecka przebywa na kwarantannie. "Jeszcze nikt nie zrobił nam testów. Na razie siedzimy i czekamy"

- Minął tydzień. Jeszcze jeden i będę mogła wrócić do domu. Co do testów, to niestety nic nie wiemy. Powiedziano nam, że po tygodniu może nam takie testy zrobią. Jednak do tej pory ich nie mieliśmy. Na razie czekamy, siedzimy i musimy być cierpliwi. Jesteśmy otoczeni opieką całą dobę. Mamy dostarczane posiłki pod nasz pokój. Jesteśmy w stałym kontakcie z lekarzami. Jeśli ktoś źle się poczuje, to ma obowiązek poinformować służby. Na szczęście nikt nie zgłaszał żadnych objawów i mam nadzieję, że tak już pozostanie do końca - mówi Zuzanna Górecka, zawodniczka włoskiego Igor Gorgonzola Novara, która po powrocie z Włoch przebywa na kwarantannie. Reprezentantka Polski była gościem specjalnego wydania programu Wirtualnej Polski o koronawirusie.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV
na Facebooku.

Komentarze (2):

 • W_F Zgłoś
  Kto wymyślił taki pobyt tylu osób w ośrodku REWITA nad Soliną kto za to wziął kasę i napchał chorobę w spokojne jak do tej pory Bieszczady gdzie najbliższy szpital zakaźny w
  Czytaj całość
  Łańcucie oddalony jest 130 km czyż nie ma już bliżej Rzeszowa takich ośrodków czy pustych w tej chwili hoteli !!! ???
  • Chris Fastman Zgłoś
   a czemu mieli robic testy jak wybrala sobie italie mogla tam siedziec

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL