Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Anders Jacobsen: Nie czujemy takiej presji, jak Austriacy czy Niemcy

Dawid Góra
Dawid Góra
Anders Jacobsen przyznaje, że do tej pory Norwegowie nie wyróżniali się zbytnio w konkursach Pucharu Świata. Jednak dzięki temu uzyskali pewne profity przed Turniejem Czterech Skoczni.

- Jestem bardzo zadowolony z mojego występu, jeśli chodzi o sam rezultat, jak również i technikę. Moja forma staje się coraz lepsza, więc z przyjemnością oczekuję zawodów. To świetna zabawa. Wczoraj w hotelu mówiliśmy, że może to i dobrze, iż tego roku nie wyróżniamy się zbytnio, ponieważ dzięki temu nie czujemy takiej presji, jak Austriacy czy Niemcy - zaznacza Anders Jacobsen.

Norweg zaliczył znakomity występ podczas kwalifikacji do pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni zajmując 2. pozycję. Podczas pierwszej odsłony zawodów w Oberstdorfie nie powinien mieć problemu z awansem do drugiej serii i walką o najwyższe lokaty. Jego przeciwnikiem w parze będzie Koreańczyk Heung-Chul Choi.

Sporty zimowe na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów narciarstwa i nie tylko! Kliknij i polub nas.

Oglądaj online zawody Pucharu Świata w Zakopanem przez cały weekend!

Komentarze (1):

 • ZLOTOUSTY Zgłoś
  DZIWNE ZE WSZYSCY KOMENTATORZY SKOKOW NIBY SUPER SPECJALISCI, ALE Z LEPSZYM UPOREM TAK W ARTYKULACH JAK I W CZASIE TRANSMISJI PODKRESLAJA JAKO NAJWAZNIEJSZE - AWANS DO DRUGIEJ RUNDY. A NA
  Czytaj całość
  LOGIKE AWANS DO DRUGIEJ RUNDY Z MIEJSCA NP 28 NAWET NIE JEST NAGRODA POCIESZENIA. BO LICZA SIE EWENTUALNIE CI Z MIEJSC 1-5.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL