Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znamy skład Polaków na zawody PK

Maciej Mikołajczyk
Maciej Mikołajczyk
Jak dowiedział się portal SportoweFakty.pl - w zawodach Pucharu Kontynentalnego na pewno wystąpią G. Miętus, Rutkowski, Leja, Wolny, Kantyka oraz Ruda.

Przed nami zimowa inauguracja Pucharu Kontynentalnego. Drugoligowe rozgrywki rozpoczną się od trzech konkursów na skoczniach w Renie - małym miasteczku we wschodniej Norwegii. Portal SportoweFakty.pl poznał już niemal pełny skład biało-czerwonych na zmagania w Kraju Wikingów.

W zaplanowanych na 13-15 grudnia zawodach na pewno wystartują Grzegorz Miętus, Łukasz Rutkowski, Krzysztof Leja, Jakub Wolny, Przemysław Kantyka oraz Adam Ruda. Decyzja odnośnie siódmego skoczka ma zapaść wkrótce po konsultacji sztabu szkoleniowego z Łukaszem Kruczkiem. Wiadomo, że trenerzy będą wybierali pomiędzy Stefanem Hulą, a Klemensem Murańką - całkiem prawdopodobne, że jeden z tej "dwójki" wystąpi w zmaganiach najwyższej rangi w niemieckim Neustadt.

Przypomnijmy, że już 11. grudnia rozpocznie się z kolei tegoroczna uniwersjada w Trentino. Na studencką imprezę do Włoch pojedzie m.in. prowadzący do niedawna w Pucharze Świata Krzysztof Biegun.    

Sporty zimowe na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów narciarstwa i nie tylko! Kliknij i polub nas.

Łukasz Kruczek dla SportoweFakty.pl: Potrzeba skoków w warunkach treningowych

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL