Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Eksperymentalny skład Polaków!

Maciej Mikołajczyk
Maciej Mikołajczyk
Łukasz Kruczek wybrał już skład reprezentacji Polski na drużynowy konkurs Pucharu Świata w Zakopanem. W zmaganiach zespołowych pod Giewontem wystartują Murańka, Kubacki, Ziobro oraz Stoch.

Trwa maraton z Pucharem Świata w skokach narciarskich na biało-czerwonej ziemi. Zawodnicy po zmaganiach w Wiśle nie mieli ani trochę czasu na odpoczynek i już w piątek wzięli udział w treningach i kwalifikacjach w Zakopanem. Z kolei w sobotę na Wielkiej Krokwi rozegrana zostanie ostatnia przed igrzyskami olimpijskimi w Soczi "drużynówka".

Trener Łukasz Kruczek zdecydował się postawić podczas zespołowych zawodów pod Giewontem na nieco eksperymentalny skład. Barw reprezentacji Polski będą bronić Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Jan Ziobro oraz Kamil Stoch. Oznacza to, że w wymienionej "czwórce" tym razem zabrakło miejsca dla Macieja Kota i słabiej spisującego się w ostatnim czasie Piotra Żyły.

Początek konkursu drużynowego w stolicy polskich Tatr przewidziano na godzinę 17:15.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas.

Michael Hayboeck najlepszy w kwalifikacjach, jedenastu Polaków w konkursie

Oglądaj zawody Pucharu Świata w Titisee - Neustadt online i za darmo!

Komentarze (14):

 • yes Zgłoś
  Będzie dobrze w drużynie! Skład przemyślany i uzasadniony. A naprawdę to wyniki pokażą czy sprawdzi się moje pierwsze zdanie. Składu nie nazwałbym eksperymentalnym - skaczą bowiem
  Czytaj całość
  zawodnicy sprawdze(a)ni i z wynikami w Pucharze Świata. Eksperyment byłby wówczas, gdyby wystawili zawodników o sile w Polsce z miejsc np. od 15 do 12.
  • szalony0511 Zgłoś
   Powodzenia Kochany składzie Drużyny.
   • waldzior Zgłoś
    Kubacki specjalista od skoków wzwyż i w prawo znos niech się przekwalifikuje na lekkoatletykę. W skokach blokuje miejsce lepszym od siebie.
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL