Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Kruczek ogłosił kadrę na Klingenthal

Daniel Ludwiński
Daniel Ludwiński
W przyszły weekend w Klingenthal rozpocznie się kolejna edycja Pucharu Świata w skokach narciarskich. Trener Łukasz Kruczek ogłosił skład naszej reprezentacji na te zawody.

Polsce przysługuje prawo do wystawienia siedmiu skoczków, czyli maksymalnej możliwej liczby, z czego szkoleniowiec kadry oczywiście skorzystał. Do Klingenthal udadzą się więc Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Bartłomiej Kłusek oraz Stefan Hula.

W programie zawodów w Klingenthal znajdują się dwa konkursy. W sobotę 22 listopada odbędzie się rywalizacja drużynowa, natomiast dzień później indywidualna. Wcześniej, w piątek, rozegrane zostaną kwalifikacje.

Komentarze (15):

 • art87 Zgłoś
  trzymam kciuki za Kłuska - dalekich lotów, Bartek!
  • woj Mirmiła Zgłoś
   Spokojnie z tą krytyką składu; Polscy skoczkowie swoimi wynikami wywalczyli sobie prawo do wystawienia 7-miu zawodników w konkursach PŚ, z pewnością po Klingenthal trener 2-3
   Czytaj całość
   najsłabszych wymieni, tak będzie po każdych zawodach, więc na pewno wszyscy będą mieli szanse się wykazać - ten, który osiągnie dobry wynik, zostanie w tej 7-ce na dłużej; Tak szerokiego składu bardzo dobrych skoczków nie mieliśmy dawno, co dobrze rokuje też przed turniejami drużynowymi; Możemy z optymizmem oczekiwać znakomitych występów naszych skoczków we wszystkich zawodach :)
   • Eleonora Zgłoś
    Halo?A gdzie są Ci młodzi utalentowani skoczkowie co zdobywali medale na juniorskich mistrzostwach?Kiedy ich Kruczek z Tajnerem wypuści na zawody?Widać, że związku narciarskim też
    Czytaj całość
    rządzi niezła klika.
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL