Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Phillip Sjoeen wystartuje w Engelbergu

Dawid Góra
Dawid Góra
[tag=42498]Phillip Sjoeen[/tag] musiał zrobić sobie przerwę od skakania po upadku, jaki zaliczył podczas treningu w Klingenthal. Jednak teraz wielka nadzieja norweskich skoków wreszcie wraca do Pucharu Świata!

- Dotrzymałem obietnicy złożonej w Klingenthal. Powiedziałem wtedy "wrócę" i teraz jestem! Przerwę spożytkowałem bardzo dobrze. W Renie widziałem progres w swoich skokach. Nie skaczę jeszcze perfekcyjnie, ale wcale nie jestem od tego aż tak daleko - powiedział 19-latek w rozmowie z Norweskim Związkiem Narciarskim.


Sjoeen w trzech konkursach Pucharu Kontynentalnego w Renie uplasował się na pozycjach dziesiątej, trzeciej oraz szóstej. Jeszcze lepiej spisał się jednak jego kolega z zespołu Johann Forfang, który dwa razy zajął drugie miejsce, a raz zwyciężył. On także wystartuje w Engelbergu. Jak informuje sam zawodnik, ma sygnały, że znajdzie się w składzie ekipy ze Skandynawii również na Turniej Czterech Skoczni. 

Oprócz Forfanga i Sjoeena, Norwegów w Engelbergu będą reprezentować: Anders Fannemel, Anders Bardal, Rune Velta oraz Daniel Tande.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL