Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Anders Jacobsen upomniany za kombinezon. "Takie zachowanie jest niegodne wielkiego sportowca"

 Redakcja
Redakcja
Ciąg dalszy afery z kombinezonami norweskich skoczków narciarskich. Problemem, który ujawnił były trener Simmona Ammanna [tag=14415]Bernie Schoedler[/tag], zajął się FIS.

Kontroler sprzętu Sepp Gratzer ostrzegł Andersa Jacobsena, że jeśli ten uważa się za człowieka honoru, to nie powinien więcej używać strojów ze specjalnym rzepem zwiększającym powierzchnię kombinezonu. Za swoim podopiecznym wstawił się trener Norwegów Alexander Stoeckl. Jego zdaniem zwycięzca noworocznego konkursu w Garmisch-Partenkirchen nie manipulował przy kombinezonie.


Źródło: Foto Olimpik/x-news

Komentarze (5):

 • PABL0 Zgłoś
  Norwegowie od zawsze kombinowali. Pamiętacie luzowane plastrony? Albo naciągi na nogawkach spodni? Więc to nie nowość. Śmieszy mnie tylko oburzenie Austriaków, którzy sami królują w
  Czytaj całość
  'cwancikowaniu' - obniżone spodnie w kroku, chłodzenie przed konkursem torów najazdowych azotem, gdzie tylko oni mieli dostosowane smary... Że o wsparciu przez wujka Waltera nie wspomnę.
  • Stan Gw Zgłoś
   Są przepisy określające zasady obowiązujące przy ubiorze skoczków i powinny być przestrzegane nie patrząc na narodowość zawodnika.
   • 21 GUNS Zgłoś
    Skoro są tacy "święci" to może też innymi się zainteresują...
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL