Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jest skład Polaków na mistrzostwa świata juniorów!

Daniel Ludwiński
Daniel Ludwiński
Trener Robert Mateja ogłosił skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata juniorów w Ałmatach. W kadrze znalazło się pięciu młodych skoczków.

Zawodnicy wybrani przez szkoleniowca naszej kadry to Przemysław Kantyka, Krzysztof Leja, Łukasz Podżorski, Andrzej Stękała, a także aktualny wicemistrz Polski już wśród seniorów Adam Ruda. Reprezentacja w przyszłym tygodniu będzie jeszcze trenowała w Szczyrku, a następnie uda się do Kazachstanu na mistrzostwa.


W tej chwili nie ma żadnego rezerwowego zawodnika, ponieważ na mistrzostwa jedzie pięciu naszych juniorów - powiedział trener Robert Mateja na oficjalnej stronie Polskiego Związku Narciarskiego. - Przed konkursem indywidualnym mamy jeszcze już tam na miejscu dwa treningi, także w zawodach będzie startowała po prostu czwórka najlepiej prezentujących się zawodników. Tak samo będzie również przed konkursem drużynowym.

Trener Mateja dodał, że za cel dla naszych najlepszych juniorów postawione zostały miejsca w pierwszej piętnastce. Drużynowo Polacy mają walczyć o pierwszą szóstkę.

Źródło: pzn.pl

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL