WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AFP / Piotr Hawalej / Na zdjęciu: Skocznia narciarska w Wiśle

LGP w Wiśle. Wiceprezes PZN zapowiada tanie bilety

Karol Borawski
Karol Borawski
W najbliższych miesiącach Wisła będzie gościła kilka imprez skoków narciarskich. Wiceprezes PZN Andrzej Wąsowicz zapewnia, że kibice mogą liczyć na tanie wejściówki na zawody Letniej Grand Prix.

Zawody LGP w Wiśle odbędą się w dniach 22-23 lipca, pod koniec września na skoczni im. Adama Małysza zostanie zorganizowany Puchar Kontynentalny, a 14-15 stycznia 2017 roku zawody Pucharu Świata.

Tydzień po zimowych zawodach w Wiśle Puchar Świata w skokach narciarskich będzie gościło Zakopane. - Walter Hofer i inni członkowie podkreślają, że wreszcie widzą jedność w polskim narciarstwie. Dlatego jesteśmy z Zakopanem za pan brat. Nie ma żadnych konfliktów, jest zdrowa rywalizacja na obiektach - powiedział ox.pl Andrzej Wąsowicz.

Wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego zapewnia, że fani będą mogli liczyć na niedrogie wejściówki na LGP. - Jak dopisze pogoda, to i dopiszą kibice. Chcemy ich zgromadzić jak najwięcej, dlatego nie stawiamy trybun, będziemy oferować tanie bilety na stojąco, żeby atmosfera w lecie była równie przyjemna jak na innych zawodach - dodał.

Harmonogram zawodów na skoczni w Wiśle:
22-23 lipca - Letnia Grand Prix
24-25 września - Puchar Kontynentalny
14-15 stycznia - Puchar Świata

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL