Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Skocznia w Garmisch-Partenkirchen Getty Images / Alexander Hassenstein / Skocznia w Garmisch-Partenkirchen

Turniej Czterech Skoczni w Ga-Pa na żywo: Transmisja TV, live stream online. Gdzie oglądać skoki narciarskie?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Sześciu Polaków wystąpi podczas konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Transmisja w TVP 1 i Eurosport1, a także w internecie. Relacja live w WP SportoweFakty.

Turniej Czterech Skoczni na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV z konkursu w Ga-Pa?

Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen odbędzie się w niedzielę 1 stycznia 2017 roku o godzinie 14:00. Zawody na żywo obejrzeć będzie można w dwóch kanałach TV. Transmisja w TVP 1 oraz Eurosport1. Skoki narciarskie skomentują Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny (w TVP 1) lub Igor Błachut (Eurosport1).

Turniej Czterech Skoczni w Ga-Pa online. Gdzie oglądać stream online?

Transmisje z Turnieju Czterech Skoczni można oglądać również w internecie. Live stream online z Eurosport1 można znaleźć w Eurosport Player oraz IPLA. Dostęp do transmisji nie jest jednak darmowy.

Tekstową relację na żywo z TCS w Ga-Pa przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Podczas konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen wystąpi sześciu Polaków. Do zawodów nie zakwalifikował się jedynie Klemens Murańka, który został zdyskwalifikowany. Udziału w kwalifikacjach nie brał Kamil Stoch. Czołowe miejsca zajęli Piotr Żyła oraz Maciej Kot.

Skoki narciarskie online: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen na żywo / 1.1.2017 godzina 14:00. Transmisja TV: TVP 1, Eurosport1. Stream online: Eurosport Player, IPLA.

ZOBACZ WIDEO Przygoński gotowy na Dakar. "Trenuję od ośmiu miesięcy" (źródło: TVP SA)

Czy zamierzasz oglądać Turniej Czterech Skoczni w Ga-Pa na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL