Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / EPA/CHRISTIAN BRUNA

Kamil Stoch nie kryje radości. "Fajna kulka"

Karol Borawski
Karol Borawski
Kamil Stoch zajął drugie miejsce w niedzielnym konkursie w Garmisch-Partenkirchen i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Po zawodach reprezentant Polski nie krył radości.

Polak uzyskał 135,5 i 143 metry i uplasował się na drugim miejscu w zawodach w Garmisch-Partenkirchen. Stoch stracił do Daniela Andre Tande 3,2 pkt.

Mistrz olimpijski z Soczi objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Polak o 0,8 pkt. wyprzedza Austriaka Stefana Krafta, a o 6,6 pkt. Daniela Tande.

Stoch nie krył radości z drugiego miejsca osiągniętego w niedzielnych zawodach, co wyraził na Facebooku:

Trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się 4 stycznia, a zawodnicy będą rywalizować w Innsbrucku. Prestiżowy cykl zakończy się tradycyjnie 6 stycznia konkursem w Bischofsofen.

Pełne transmisje z Turnieju Czterech Skoczni (kwalifikacje i konkursy) tylko w Eurosporcie 1. Najbliższa relacja (kwalifikacje w Innsbrucku) we wtorek o godzinie 13:45.

Informacje sportowe możecie śledzić również w aplikacji WP SportoweFakty na Androida (do pobrania w Google Play) oraz iOS (do pobrania w App Store). Komfort i oszczędność czasu! 

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 52. Rafał Kot: starsi skoczkowie zazdrościli Adamowi Małyszowi [3/3]

Czy Kamil Stoch wygra Turniej Czterech Skoczni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL