Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / PAP/Grzegorz Momot

Tylko jeden skok Kamila Stocha w Bischofshofen. Polak nie wystąpi w kwalifikacjach

Daniel Ludwiński
Daniel Ludwiński
Kamil Stoch nie weźmie udziału w kwalifikacjach do piątkowego konkursu w Bischofshofen. Polak oddał tylko jeden skok treningowy i opuścił austriacką skocznię.

Podczas pierwszego treningu Stoch zaprezentował się kapitalnie i udowodnił, że środowy upadek nie powinien mieć wpływu na jego dyspozycję. Trochę niepokoju mogło wzbudzać lądowanie naszego reprezentanta, które było dalekie od ideału. Po oddaniu skoku Stoch czuł ból w kolanie, ale na szczęście okazało się, że nie jest to nic poważnego. Wkrótce później wicelider Turnieju Czterech Skoczni odjechał do hotelu.

Rezygnacja z udziału w kwalifikacjach oznacza, że Polak ponownie będzie miał pięćdziesiąty numer startowy w pierwszej serii konkursowej KO w Bischofshofen. Nasz reprezentant trafi więc na triumfatora kwalifikacyjnej rundy, tak jak miało to miejsce w Garmisch-Partenkirchen.

Pełne transmisje z Turnieju Czterech Skoczni (kwalifikacje i konkursy) tylko w Eurosporcie 1. Najbliższa relacja (kwalifikacje w Bischofshofen) w czwartek o godzinie 16:45.

ZOBACZ WIDEO: Maciej Kot i Kamil Stoch odskoczą czołówce PŚ? Rafał Kot zabrał głos

Czy Kamil Stoch wygra 65. Turniej Czterech Skoczni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL