Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / DANIEL KOPATSCH

Skoki narciarskie: Puchar Świata Sapporo 2017. Transmisja TV, stream online

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Puchar Świata Sapporo 2017 w skokach narciarskich odbędzie się w sobotę i niedzielę. Transmisje TV oglądać będzie można w TVP 1 i Eurosport 2, a także online na videostar.pl i Eurosport Player.

W piątek rano odbyły się kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Sapporo. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich Polacy. Jan Ziobro był trzeci, Dawid Kubacki piąty. Awans zapewnił sobie również Stefan Hula (22 miejsce). Przypomnijmy, że pewny udział mają Kamil Stoch, Maciej Kot oraz Piotr Żyła, którzy również oddali udane skoki.

Sobotni konkurs Pucharu Świata w Sapporo rozpocznie się o godzinie 8:30. Transmisję obejrzeć będzie można w TVP 1 oraz Eurosport 2. Stream online za darmo udostępni videostar.pl oraz odpłatnie platforma Eurosport Player. 

Drugi konkurs skoków narciarskich w Sapporo odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 2:00. Na żywo obejrzeć go będzie można jedynie w TVP 1. W internecie transmisja dostępna będzie na videostar.pl. Eurosport 2 przeprowadzi retransmisję w niedzielę o godzinie 9:00.

Relacje live z PŚ w Sapporo w portalu WP SportoweFakty.

Skoki narciarskie: Transmisje z Pucharu Świata w Sapporo

Sobota, 11.02.2017
08:30 - Konkurs indywidualny PŚ w Sapporo; TVP 1, Eurosport 2, videostar.pl, Eurosport Player, IPLA

Niedziela, 12.02.2017
02:00 - Konkurs indywidualny PŚ w Sapporo; TVP 1, Eurosport 2 (retransmisja o godzinie 9:00), videostar.pl, Eurosport Player, IPLA

ZOBACZ WIDEO Dawid Kubacki: trochę zazdroszczę Kamilowi Stochowi, chciałbym być na jego miejscu

Czy zamierzasz oglądać Puchar Świata w Sapporo na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL