Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA

Raw Air 2017. PŚ w Oslo: kwalifikacje na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W piątek w Oslo odbędą się kwalifikacje do konkursu indywidualnego, które będą pierwszym prologiem do zawodów Raw Air 2017. Retransmisja TV w Eurosport 1. Stream online na żywo w Eurosport Player. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

PŚ w Oslo na żywo: Raw Air, kwalifikacje i prolog. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W piątek 10 marca o godzinie 17:00 rozpoczną się kwalifikacje do zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo. Skoki będą również prologiem w turnieju Raw Air 2017. Retransmisja TV o godzinie 20:00 na antenie Eurosport 1.

Kwalifikacje do PŚ w Oslo można oglądać na żywo tylko w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Eurosport Player. Usługa jest aktywna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać też na urządzeniach mobilnych.Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

W piątek w Oslo odbędą się kwalifikacje do konkursu skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata. Kwalifikacje te będą też prologiem, który będzie wliczał się do punktacji turnieju Raw Air 2017. Skoczkowie, którzy chcą wygrać te zawody, muszą zatem skupić się na oddaniu dobrych skoków już w piątek. O zasadach i terminie rozgrywania Raw Air 2017 można przeczytać w WP SportoweFakty.

Apetyty na dobry start w nowych zawodach mają Polacy. Kamil Stoch jest liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Maciej Kot pragnie zaatakować podium, a może nawet pokusić się o końcowy triumf w Raw Air 2017. Piotr Żyła jest nieobliczalny i również dostaje wysokie notowania wśród dziennikarzy i ekspertów. Weekend ze skokami w Oslo zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Początek kwalifikacji do PŚ w Oslo i Raw Air 2017: 17:00. Retransmisja TV o godzinie 20:00: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Zobacz wideo: Włodzimierz Szaranowicz dla WP SportoweFakty: Skoki Polaków były jak z matrycy

Czy będziesz oglądać kwalifikacje w skokach narciarskich w ramach PŚ w Oslo i Raw Air 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Rafał Grecki Zgłoś
    Prolog Raw Air czyli kwalifikacje do indywidualnego konkursu PŚ w OSLO liczy się do generalnej klasyfikacji turnieju Raw Air, a nie do generalnej klasyfikacji PŚ, żenujący poziom autora.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL