Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochNewspix / Piotr Matusewicz / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Burza wokół Kamila Stocha. Wszystko przez udział w akcji "Różaniec do granic"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Polski skoczek narciarski publicznie poparł akcję "Różaniec do granic". To wywołało wielką dyskusję w komentarzach pod wpisem. Jedni krytyką sportowca, inni stają w jego obronie.

W sobotę 7 października na polskich granicach pojawiło się mnóstwo Polaków. To zasługa akcji "Różaniec do granic". Wierni modlili się za Polskę i o pokój na świecie. Wielu celebrytów poparło inicjatywę, o czym informowali w portalach społecznościowych. W tym gronie znalazł się Kamil Stoch, który na Facebooku zamieścił taki wpis.

Akcja podzieliła Polaków, co świetnie pokazuje przykład naszego skoczka narciarskiego. Stoch uchodzi za sportowca, który cieszy się dużą sympatią kibiców. To jednak nie uchroniło go przed atakami ze strony przeciwników "Różańca do granic". Zamieszczamy wybrane komentarze (zachowana oryginalna pisownia).

- Kamil. Uważałem Ciebie i uważam dalej za rozsądnego, dojrzałego człowieka. Dlatego dziwię się, że dajesz się manipulować przez Kościół katolicki. Na tym polega manipulowanie ludźmi. Czy wierzysz w to, że któryś z biskupów bierze w tym udział? To "cyrk" i kompletna paranoja.

ZOBACZ WIDEO Kamil Grosicki: Prezydent coś przygotuje

- Lubię Cię i szanuję, ale proszę Cię nie zaogniaj sytuacji i tak już napiętej do granic możliwości. Można wierzyć, można robić to publicznie, ale po co namawiać do takiego zachowania, nikomu niepotrzebnego jak ten "Różaniec do granic".

- Kamilu badania okresowe zrobione? Pod beretem wszystko okey? Może warto umówić się na spotkanie z lekarzem wiadomej profesji. No chyba że wszystkiemu winien ten smog.

To jedna strona medalu. Wielu internautów stanęło po stronie "Rakiety z Zębu". Nie brakuje komentarzy, w których skoczek jest chwalony za dołączenie się do inicjatywy.

- Panie Kamilu jest Pan mistrzem sportu i Wielkim Człowiekiem z normalną filozofią i uczciwym życiem. Dziękuję, że jest Pan Polakiem, z którego jestem dumna.

- Kamil, super, że wspierasz i uczestniczysz w tej pięknej akcji. Matka Boża jest Królową Polski i za jej pośrednictwem wypraszajmy pokój.

- Kamilu, twoja postawa jest dla wielu ludzi godna naśladowania. Człowiek prawy i kierujący się zasadami jest dziś jakby niewidzialny, dlatego tym cenniejsza taka postawa i świadectwo wiary u osób powszechnie znanych w kraju i na świecie.

Czy popierasz udział Stocha w akcji "Różaniec do granic"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (56):

Wszystkie komentarze (56)

Komentarze (56)

×
    Wszystkie komentarze (56)
    PRZEJDŹ NA WP.PL