Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochPAP/EPA / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Morgenstern zrobił sondę nt. Stocha. Miażdżące wyniki

Karol Borawski
Karol Borawski
Thomas Morgenstern jest ciekawy, czy Kamil Stoch wygra wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Austriak zapytał o zdanie internautów. Wyniki są jednoznaczne.

Stoch w czwartek wygrał zawody w Innsbrucku. Było to jego trzecie zwycięstwo w obecnym cyklu Turnieju Czterech Skoczni. Do kompletu brakuje mu już tylko wygranej w sobotnim konkursie w Bischofshofen.

Thomas Morgenstern zastanawia się, czy reprezentant Polski sięgnie po końcowy triumf w turnieju dzięki wygraniu wszystkich czterech konkursów. Austriak zapytał o zdanie internautów. "Myślicie, że Kamil Stoch wygra wszystkie cztery konkursy? Dajcie mi znać..." - napisał na Twitterze.

W przeprowadzonej przez niego sondzie wzięło udział ponad 4200 internautów (stan na piątek na godz. 9:30). Aż 95 procent osób odpowiedziało twierdząco.


Do tej pory jedynym skoczkiem, który wygrał wszystkie cztery konkursy jednej edycji Turnieju Czterech Skoczni był w 2002 roku Sven Hannawald.

W piątek odbędą się kwalifikacje do konkursu w Bischofshofen.

ZOBACZ WIDEO Grzegorz Wojnarowski: konkurs w Innsbrucku to najbardziej zdradliwy z konkursów TCSKliknij i oglądaj LIVE za darmo zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile!

Czy Kamil Stoch zakończy TCS z kompletem zwycięstw?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL