Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Ziobro WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Na zdjęciu: Jan Ziobro

Jan Ziobro straszy Adama Małysza

Mateusz Skwierawski
Mateusz Skwierawski
- Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - mówi Jan Ziobro do Adama Małysza.

Skoczek nerwowo zareagował na niedawne słowa Małysza, który w rozmowie z WP SportoweFakty skrytykował Ziobrę za wypowiedzi na swoim fanpage'u na facebooku. Ziobro zawiesił karierę. W zamieszczonym wcześniej wideo stwierdził, że wiele osób chciało go zniszczyć.

- Jeśli trenerzy zaczną mówić, jaka była z nim współpraca, to naprawdę się rozczaruje - powiedział nam Małysz. Ziobro szybko zareagował. Postraszył byłego skoczka z Wisły.

Nagrał trzecie wideo pt. "Jan Ziobro  - Historia Prawdziwa Ciąg Dalszy".

- Mam apel do pana Adama Małysza: pan za coś bierze pieniądze, więc mam prośbę: proszę ujawnić nazwiska osób, które przez dwa lata próbowali mnie zniszczyć. Niech pan mnie nie straszy, że mogę się przeliczyć. Wie pan, że nie powiedziałem wszystkiego. Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - deklaruje Ziobro.

Zobacz nagranie Jana Ziobry:

- Mówi pan w mediach, że do mnie dzwonił. Nie. To ja dzwoniłem do pana, a nie pan do mnie. Chciałem rozwiązać sprawę jak człowiek z człowiekiem. Powiedział mi pan, że nie rozumie całej sytuacji, ale rozumie mnie - dodaje.

Ziobro zawiesił karierę na początku stycznia tego roku. Wówczas stwierdził: To nie jest tak, że nie chcę skakać. Ale to kontynuowanie kariery nie ma sensu. Wielu ludzi z otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika. Jest szereg skandalicznych decyzji. Kłody są mi rzucane pod nogi od dłuższego czasu. Jestem pomijany, poniżany, traktowany gorzej niż tło - powiedział. 

Za skoczkiem wstawił się jego trener z WKS Zakopane, Edward Przybyła. - Ja Jasiowi ufam i wierzę - stwierdził.

Od kilku godzin próbujemy uzyskać komentarz w tej sprawie od Adama Małysza i Apoloniusza Tajnera. Póki co bezskutecznie.

ZOBACZ WIDEO: Jędrzej Dobrowolski: Rzuciłem się w dół jak wariat. Mój sport to ekstremum!

Czy Jan Ziobro zrobił dobrze, atakując w sieci Adama Małysza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (113):

 • Daniel Gacek Zgłoś
  Ziobro weź się za treningi i udowodnij że się nadajesz do kadry A, tylko nie zapomnij wykonywać poleceń trenera. A jak Ci to nie pasuje to wyp......aj do robienia mebli. Ludzie mają
  Czytaj całość
  swoje problemy i twoje nas ,,choinkę'' obchodzą. A na dzień dzisiejszy to przy takim zespole ciężko Ci będzie znaleźć miejsce w kadrze.
  • xPats Zgłoś
   Z czystej ciekawości przejrzałam te sukcesy p. Ziobry. No i szału nie ma. Nie odbieram mu tego, że kilka razy wywalczył podium pucharu kontynentalnego czy fis cup ale co z tego skoro w
   Czytaj całość
   kolejnych zawodach nie mieścił się w top10? Brak mu chyba było po prostu powtarzalności, choć może faktycznie byli ludzie, którzy utrudniali mu karierę. Przepychanki będą trwały, a prawdy pewnie i tak nie poznamy.
   • Henryk Zgłoś
    Zanosi się na to, iż skoczek narciarski Janek Ziobro to chyba będzie następny polski zmarnowany talent, szkoda i to nic to, że polscy skoczkowie mają swój "złoty wiek", doradzanie co
    Czytaj całość
    niektorych aby udał się do Włoch, kontynuować karierę, jest po prostu niesmaczne.
    Wszystkie komentarze (113)

    Komentarze (113)

    ×
     Wszystkie komentarze (113)
     PRZEJDŹ NA WP.PL