Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochNewspix / Tomasz Markowski / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Skoki narciarskie: PŚ Zakopanem 2018. Transmisja w TVP i Eurosport

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Transmisja z Pucharu Świata w Zakopanem dostępna jest w TVP 1 i Eurosport 1. Gdzie oglądać skoki na żywo w internecie? Stream online za darmo udostępnia m.in. WP Pilot, a relacje live WP SportoweFakty.

Po sobotnim konkursie drużynowym fani skoków narciarskich i reprezentacji Polski mają powody do radości. Kamil Stoch, Dawid KubackiStefan Hula i Maciej Kot wywalczyli złoty medal. Jest to również świetny prognostyk przed niedzielnymi zawodami PŚ w Zakopanem.

Konkurs indywidualny rozpocznie się o godzinie 16:00. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Komentatorami będą Włodzimierz Szaranowicz i Przemysław Babiarz (TVP 1 i TVP Sport) oraz Marek Rudziński i Igor Błachut (Eurosport 1).

Skoki narciarskie na żywo można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Stream online za darmo udostępnia WP Pilot (z TVP 1), a także sport.tvp.pl. Transmisja z Eurosportu dostępna jest na platformie IPLA oraz Eurosport Player, ale dostęp do niej wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Relacja live z Pucharu Świata w Zakopanem w portalu WP SportoweFakty.

Skoki narciarskie: Puchar Świata w Zakopanem / 28.01.2018 godzina 16:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl, IPLA, Eurosport Player. Relacja live: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO:Stefan Hula: Skoro Adam Małysz po moich skokach mówił "bomba", to znaczy, że musiało być dobrze

Czy Kamil Stoch wygra niedzielny konkurs PŚ w Zakopanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL