Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochNewspix / Tomasz Markowski / Na zdjęciu: Kamil Stoch

PŚ Zakopanem: konkurs indywidualny na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online za darmo?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę, w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich, odbędzie się konkurs w Zakopanem. Transmisja TV na antenie TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Stream online za darmo w WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

PŚ Zakopane LIVE: konkurs indywidualny na żywo. Gdzie oglądać transmisję w telewizji i internecie za darmo?

W niedzielę (28 stycznia) o godzinie 16:00 ma rozpocząć się konkurs skoków narciarskich PŚ w Zakopanem. Transmisja TV na antenie TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Komentatorami widowiska będą: Włodzimierz Szaranowicz i Przemysław Babiarz (Telewizja Publiczna) oraz Marek Rudziński i Igor Błachut (w Eurosporcie).

Niedzielny konkurs skoków narciarskich PŚ w Zakopanem 2018 można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online za darmo będzie aktywny na platformie WP Pilot.

Niedzielny konkurs PŚ w Zakopanem zapowiada się niezwykle emocjonująco. W sobotniej drużynówce reprezentacja Polski spisała się fenomenalnie i zwyciężyła w doskonałym stylu. W dobrej dyspozycji byli: Kamil Stoch, Maciej Kot i Stefan Hula. Czy powtórzą swój sukces w konkursie indywidualnym?

Live stream zostanie udostępniony też na platformach sport.tvp.pl, Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Początek konkursu PŚ w Zakopanem: 16:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Player.pl i Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO:Stefan Hula: Skoro Adam Małysz po moich skokach mówił "bomba", to znaczy, że musiało być dobrze

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL