Najnowsze Wyniki/Kalendarz
wskaźnik pokazujący siłę i kierunek wiatru podczas zawodów w skokach narciarskichWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: wskaźnik pokazujący siłę i kierunek wiatru podczas zawodów w skokach narciarskich

Skoki narciarskie: PŚ w Vikersund: kwalifikacje na żywo. Transmisja TV i online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W piątek, w ramach Pucharu Świata w Vikersund, odbędą się kwalifikacje do kolejnego konkursu w skokach narciarskich. Transmisja TV na antenie Eurosport 1. Stream online w Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

PŚ w Vikersund: kwalifikacje na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W piątek (16 marca) o godzinie 17:30 rozpoczną się kwalifikacje do kolejnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Vikersund. Transmisja TV na antenie Eurosport 1. Od godziny 18:00 zawody można będzie obejrzeć także na antenie niemieckiego Eurosportu.

Kwalifikacje do konkursu w ramach PŚ w Vikersund będą dostępne również na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie Eurosport Player i Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Skoki narciarskie w sezonie 2017/2018 powoli dobiegają końca. W kalendarzu pozostało już coraz mniej wydarzeń. W piątek odbędą się kolejne kwalifikacji do konkursu Pucharu Świata. Tym razem gospodarzem najlepszych skoczków narciarskich będzie Vikersund i mamucia skocznia.

Początek kwalifikacji do konkursu PŚ w Vikersund: 17:30. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player i Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Maciej Kot. Skoczek z licencją rajdowca

Czy będziesz oglądać kwalifikacje do konkursu PŚ w Vikersund?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL