WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / EXPA / JFK / Na zdjęciu: Kamil Stoch

PŚ w Planicy: konkurs indywidualny na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W piątek, w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich, odbędzie się konkurs indywidualny w Planicy. Transmisja TV na antenie TVP 1 i Eurosport 1. Stream online z darmo w WP Pilot. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

PŚ w Planicy LIVE: piątkowy konkurs indywidualny na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online za darmo w internecie?

W piątek (23 marca) o godzinie 15:00 rozpocznie się konkurs indywidualny w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy. Transmisja TV na antenie TVP 1 i Eurosport 1.

Skoki narciarskie w ramach piątkowego konkursu indywidualnego w Planicy można obejrzeć również na żywo i za darmo w internecie. Bezpłatny stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Live streamy można będzie znaleźć także w serwisach: Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Kamil Stoch bez presji będzie mógł wystąpić w piątkowym konkursie indywidualnym w ramach Pucharu Świata w Planicy. Polak zapewnił sobie już kryształową kulę. Skoki narciarskie w Planicy, to ostatni etap w sezonie 2017/2018.

Początek konkursu PŚ w Planicy: 15:00. Transmisja TV: TVP 1 i Eurosport 1. Stream online: WP Pilot, Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Piotr Żyła. Gitarzysta, który sprzedaje czapki

Czy będziesz oglądać piątkowy konkurs indywidualny w ramach PŚ w Planicy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL