Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz KruczekWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Łukasz Kruczek

Łukasz Kruczek będzie pracował w Rosji? Polski trener zaprzecza

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
31 marca wygasł kontrakt Łukasza Kruczka i przestał on być trenerem włoskich skoczków. Obie strony nie zasiadły póki co do dalszych negocjacji. W ostatnich dniach głośno zaczęto mówić, że Kruczek może trafić do Rosji.

Łukasz Kruczek prowadził reprezentację Włoch przez dwa ostatnie sezony. Później był przymierzany do pracy z kadrą Słowenii, ale tam wybór padł ostatecznie naGorazda Bertoncelja.

Portal skijumping.pl, powołując się na rosyjskie media, podał informację, że Łukasz Kruczek znalazł się wśród trenerów, którzy mogliby rozpocząć współpracę z tamtejszą kadrą w formie doradcy głównego trenera. W kręgu zainteresowań są także m.in. Mika Kojonkoski i Alexander Pointner.

Prezes Rosyjskiego Związku Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej, Dmitrij Dubrowskij, poinformował, że z tą trójką prowadzone są negocjacje. Byłego trenera polskich skoczków ta wiadomość zaskoczyła.

- Nikt z Rosji ze mną nie rozmawiał i się nie kontaktował - uciął spekulacje w rozmowie z portalem skijumping.pl. O tym, gdzie Kruczek będzie pracował w sezonie 2018/2019, powinniśmy dowiedzieć się na początku maja.

ZOBACZ WIDEO Stoch oddał premię za złoto sztabowi. Tajner: Teraz rozumiem, czemu Horngacher się nie podzielił

Czy Łukasz Kruczek sprawdziłby się jako doradca trenera Rosjan?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL