Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cestmir Kozisek podczas zawodów na igielicieWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Cestmir Kozisek podczas zawodów na igielicie

LGP 2018 w Czajkowskim: skoki narciarskie na żywo w TV i online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę, w ramach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, odbędzie sie konkurs w Czajkowskim. Transmisja TV na antenie Eurosport 1. Stream online w Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

LGP 2018 LIVE: konkurs mieszany w Czajkowskim na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W sobotę (8 września) o godzinie 12:00 rozpocznie się konkurs mieszany skoków narciarskich w ramach Letniego Grand Prix w Czajkowskim w Rosji. Transmisja TV na antenie Eurosport 1.

Konkurs mieszany skoków narciarskich w ramach LGP 2018 można oglądać także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie Eurosport Player i Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

W sobotę odbędzie się pierwszy w historii Letniego Grand Prix konkurs mieszany skoków narciarskich. Na skoczni pojawią się reprezentanci ośmiu krajów: Japonii, Niemiec, Norwegii, Słowenii, Austrii, Rosji, USA i Kazachstanu.

Początek konkursu LGP 2018 w Czajkowskim: 12:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Urszula Radwańska chce podbić świat mody. "Wierzę, że będzie to światowa marka"Oglądaj zawody Pucharu Świata w Titisee - Neustadt online i za darmo!

Czy będziesz oglądać konkurs mieszany w skokach narciarskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL