Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Tomasz Markowski / Na zdjęciu: Severin Freund

Wielkie szczęście w rodzinie utytułowanego skoczka

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Severin Freund przygotowuje się do powrotu na skocznię po dwóch poważnych kontuzjach. Ciężkie i monotonne treningi przed zimowym Pucharem Świata na pewno będą dla skoczka łatwiejsze, ponieważ został ojcem.

O przybyciu na świata córeczki Severin Freund pochwalił się swoim kibicom na oficjalnym profilu na Twitterze. 

Utytułowany skoczek do wpisu zamieścił zdjęcie. Na fotografii widać jednak tylko rączkę. Reprezentant Niemiec nie zdecydował się pokazać twarzy swojej córeczki. 

Oczywiście kibice indywidualnego mistrza świata z 2015 roku szybko pośpieszyli z gratulacjami dla szczęśliwych rodziców. 

Przypomnijmy, że podopieczny Wernera Schustera zamierza wrócić do rywalizacji w Pucharze Świata po dwóch poważnych kontuzjach. W trakcie sezonu 2016/2017 30-latek zerwał więzadła krzyżowe w kolanie po upadku na treningu. Identycznej kontuzji doznał latem 2017 roku, zaledwie kilka dni po powrocie na skocznię.

Tegoroczny sezon letni Freund w pełni poświęcił na treningi, by jak najlepiej pod względem fizycznym przygotować się do powrotu na skocznię. Najprawdopodobniej drużynowy mistrz olimpijski z Soczi znajdzie się w składzie Niemców na inaugurację nowego sezonu Pucharu Świata w Wiśle (16-18 listopada).

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Tłumy kibiców przywitały polskich siatkarzy na lotnisku. Zobacz nagranie

Czy Severin Freund będzie jeszcze odnosił sukcesy w PŚ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL