Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wielka Krokiew w Zakopanem W tle kibice Newspix / Radosław Jóźwiak / Na zdjęciu: Wielka Krokiew w Zakopanem. W tle kibice

Szczegółowy harmonogram Pucharu Świata w Zakopanem

Michał Jankowski
Michał Jankowski
W drugiej połowie stycznia skoczkowie narciarscy ponownie rywalizować będą w Polsce. Znany jest już szczegółowy program Pucharu Świata w Zakopanem.

Zawody w Zakopanem odbędą się w dniach 18-20 stycznia. Na piątek zaplanowano kwalifikacje. W sobotę o godzinie 16:15 rozpocznie się konkurs drużynowy, a w niedzielę o 16:00 konkurs indywidualny.

W zeszłym roku podczas Pucharu Świata w Zakopanem polscy kibice mieli powody do radości tylko na początku. Kamil Stoch wygrał kwalifikacje, a w konkursie drużynowym najlepsi okazali się Polacy. Niestety konkurs indywidualny okazał się rozczarowaniem i na podium nie było żadnego z Biało-Czerwonych.

Przypomnijmy, że skoczkowie w Polsce gościli już podczas inauguracji bieżącego sezonu w Wiśle. Rozstrzygnięcia były podobne jak rok temu w Zakopanem. W rywalizacji drużynowej znów najlepsi byli Polacy, ale konkurs indywidualny Kamil Stoch ukończył na czwartej pozycji.

Program Pucharu Świata w Zakopanem:

piątek, 18 stycznia 2019
16:00 - oficjalny trening
18:00 - kwalifikacje

sobota, 19 stycznia 2019
15:00 - seria próbna
16:15 - konkurs drużynowy

niedziela, 20 stycznia 2019
15:00 - seria próbna
16:00 - konkurs indywidualny

ZOBACZ WIDEO Polacy zaskoczyli podczas lotów narciarskich. "Loty to pewna nagroda i frajda"

Czy któryś z Polaków wygra konkurs indywidualny podczas Pucharu Świata w Zakopanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL