Najnowsze Wyniki/Kalendarz
polscy skoczkowie cieszący się zdobycia drużynowego mistrzostwa świata w Lahti Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: polscy skoczkowie cieszący się zdobycia drużynowego mistrzostwa świata w Lahti

MP w skokach narciarskich. Darmowy stream online, transmisja TV

Miłosz Marek
Miłosz Marek
W środę odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Transmisja zawodów z Zakopanem od godziny 14:45 w TVP 1 i TVP Sport. Darmowy stream online na sport.tvp.pl.

Transmisja z mistrzostw Polski w skokach narciarskich. Gdzie oglądać na żywo w TV?

Tradycyjnie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zostaną rozegrane mistrzostwa Polski w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Początek zawodów w środę o 14:45. Transmisja TV w TVP 1 i TVP Sport. Zmagania skomentuje Stanisław Snopek.

MP w skokach online. Gdzie oglądać darmowy stream w internecie?

Konkurs w Zakopanem będzie można oglądać bezpłatnie w sieci. Darmowy stream online udostępni strona sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Jedynym ograniczeniem jest konieczność przebywania na terenie Polski.

Tytułu mistrza Polski będzie bronił Stefan Hula. W ostatnim sprawdzianie kadrowiczów przed Turniejem Czterech Skoczni faworytami będą Piotr Żyła oraz Kamil Stoch, którzy najlepiej radzą sobie w zawodach Pucharu Świata.

Początek mistrzostw Polski w skokach narciarskich: 14:45. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl.

ZOBACZ WIDEO Kto sportowcem roku w Polsce? "Stoch zrobił tyle, że więcej się nie da. A może nie wygrać"

Czy będziesz oglądać mistrzostwa Polski w skokach narciarskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL