Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ryoyu KobayashiGetty Images / Ryan Pierse / Na zdjęciu: Ryoyu Kobayashi

Kwalifikacje w Bischofshofen na żywo.Transmisja TV. Stream online. Darmowa relacja. Gdzie oglądać?

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Kwalifikacje do czwartego konkursu w ramach Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen rozpoczną się w niedzielę o godzinie 14:30. Transmisja TV w Eurosport 1!

Turniej Czterech Skoczni: Transmisja kwalifikacji w Bischofshofen. Gdzie oglądać na żywo w TV?

Rywalizacja w Turnieju Czterech Skoczni wkracza w ostateczny etap. Czas na zmagania najlepszych skoczków narciarskich na skoczni w austriackim Bischofshofen. Kwalifikacje rozpoczną się w niedzielę (6 grudnia) o godzinie 14:30. Transmisja telewizyjna a antenie Eurosport 1.

Bischofshofen kwalifikacje online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Kwalifikacje w Bischofshofen będzie można oglądać także w internecie. Stream online będzie dostępny na platformach Eurosport Player, Player oraz Ipla TV. We wszystkich przypadkach należy wykupić odpowiedni pakiet, aby uzyskać dostęp do transmisji.

Darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Po trzech rozegranych konkursach tylko prawdziwy kataklizm mógłby odebrać Ryoyu Kobayashiemu zwycięstwo w 67 Turnieju Czterech Skoczni. Japończyk zdemolował rywali w Innsbrucku i nad drugim w klasyfikacji Markusem Eisenbichlerem ma już ponad 45 punktów przewagi. Czwarty w klasyfikacji turnieju jest Kamil Stoch.

Początek kwalifikacji w Bischofshofen: 14:30. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player, Eurosport Player, Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Co z następcami polskich skoczków? "Wyrwa może być widoczna"

Czy Ryoyu Kobayashi wygra czwarty konkurs Turnieju Czterech Skoczni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL