WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / LUKAS BARTH-TUTTAS / Na zdjęciu: Ryoyu Kobayashi

PŚ w Predazzo: bukmacherzy mają murowanego faworyta

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Ryoyu Kobayashi jest zdecydowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Predazzo. Po tak fantastycznym Turnieju Czterech Skoczni nie może być jednak inaczej.

Ryoyu Kobayashi niezmiennie zachwyca kibiców swoją wysoką dyspozycją. Japończyk triumfował w Turnieju Czterech Skoczni, z wielką przewagą przewodzi klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a teraz zmierza po kolejne rekordy. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to Kobayashi będzie głównym aktorem sobotnich zawodów w Predazzo. 

Według kursów wystawionych przez ekspertów, za każdą złotówkę postawioną na triumf Japończyka w sobotnich zawodach, można zarobić od 1,53 do 1,85 zł. Z kolei kurs, że znajdzie się on na podium waha się od 1,04 do 1,25. 

Każda seria kiedyś jednak się kończy. Kto może zagrozić Japończykowi? Zdania są podzielone. Jeden z bukmacherów aktualnie (10 stycznia, czwartek) daje takie same szanse na wygraną dwóm skoczkom - Markusowi Eisenbichlerowi oraz Stefanowi Kraftowi - za każdą złotówkę postawioną na wygraną jednego lub drugiego można zainkasować aż 8 zł. Inny bukmacher wyżej ocenia szanse Austriaka (kurs 8 zł na jego wygraną), niż Niemca (kurs 11 zł). 

Na takim samym poziomie stoją szanse Dawida Kubackiego oraz Kamila Stocha. W zależności od oferty bukmachera, kurs na wygraną któregoś z nich sięga nawet 17 złotych. Eksperci nie mają jednak wątpliwości, że Kubacki i Stoch powinni włączyć się w sobotę do walki o podium. 

Kursy bukmacherów zapewne ulegną zmianie po piątkowych treningach i kwalifikacjach, które zweryfikują aktualną dyspozycję zawodników. Serie treningowe zaplanowane są na 16:00 i 17:00, a kwalifikacje rozpoczną się o 18:00.

ZOBACZ WIDEO Puchar Ligi Angielskiej: Manchester City zdemolował Burton 9:0! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Ryoyu Kobayashi podtrzyma serię i zwycięży w sobotę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL