Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr ŻyłaPAP/EPA / DANIEL KOPATSCH / Na zdjęciu: Piotr Żyła

PŚ: Oberstdorf - niedzielny konkurs na żywo. Transmisja TV, darmowy stream online

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Skoczkowie wezmą udział w trzecim konkursie trwającego weekendu. Niedzielne zawody startują o godzinie 16:00. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Darmowy stream na sport.tvp.pl i WP Pilot.

Puchar Świata w Oberstdorfie: transmisja niedzielnego konkursu. Gdzie oglądać na żywo w TV?

W niedzielę (3 lutego) odbędzie się trzeci konkurs indywidualny zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Oberstdorfie. Początek zmagań o godzinie 16:00. Transmisję telewizyjną z tego wydarzenia przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1.

Oberstdorf, niedziela konkurs online. Gdzie oglądać darmowy stream w internecie?

Zawody w Oberstdorfie będzie można oglądać bezpłatnie w sieci! Darmowy stream online będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Wystarczy przebywać na terenie Polski, aby nieodpłatnie korzystać z tej relacji. Dodatkowo kanał TVP 1 można oglądać bez dodatkowych kosztów w serwisie WP Pilot.

Kibice, którzy będą chcieli oglądać konkurs z obrazem i komentarzem stacji Eurosport, będą mogli wykupić dostęp do streamu online w serwisach Eurosport Player, Ipla TV lub Player.

Darmową relację LIVE z tego wydarzenia przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Trzeci konkurs lotów narciarskich w niemieckim Oberstdorfie z pewnością dostarczy kibicom sporo emocji. W gronie faworytów do podium znajduje się trójka Polaków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Zwłaszcza ten ostatni po sporym pechu w dwóch ostatnich konkursach (dwa razy czwarte miejsce) będzie chciał się pokazać z dobrej strony i stanąć na podium. 

Początek piątkowego konkursu w Oberstdorfie: 16:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Player, Eurosport Player, Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Stefan Horngacher kolejnym trenerem niemieckich skoczków? Sven Hannawald zabrał głos

Czy któryś z Polaków stanie na podium?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL