Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam MałyszNewspix / Martyna Szydłowska / Na zdjęciu: Adam Małysz

Adam Małysz: Nie chcemy Horngachera? Obaj się z tego śmiejemy

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, poinformował na Twitterze, że PZN miał już zaakceptować odejście Stefana Horngachera. Najpierw zdementował to Apoloniusz Tajner, a następnie Adam Małysz.

- Nie mam pojęcia, skąd się takie informacje wzięły, PZN nie ma z tym nic wspólnego. My nadal czekamy na decyzję Stefana - mówił w rozmowie ze skijumping.pl Apoloniusz Tajner.

Spekulacje o ewentualnym pozostaniu lub odejściu Stefana Horngachera trwają od kilkunastu dni. Obecna umowa Austriaka kończy się po ostatnim konkursie w Planicy.

Polski Związek Narciarski chce z nim przedłużyć umowę, ale nie jest tajemnicą, że Horngacher dostał propozycję z Niemiec. Ofertę otrzymał podczas MŚ w Seefeld i chce ją dokładnie przeanalizować, by podjąć odpowiednią decyzję.

Nieco zaskakująca była więc informacja od dyrektora TVP Sport o tym, że PZN zrezygnował z Horngachera (czytaj tutaj). - Nie wiem, kto wymyśla te historyjki, że my teraz nie chcemy trenera Horngachera, obaj się z tego śmiejemy; jeśli chodzi o ewentualnych następców, nie dostaliśmy żadnej oferty - to my pytamy potencjalnych kandydatów - powiedział Adam Małysz Kacprowi Merkowi z Eurosportu.

Czytaj też: Wojciech Fortuna skomentował spekulacje o Horngacherze. "Nikt nie ma prawa się obrażać"

Pewny w tej chwili jest jeden fakt - Stefan Horngacher będzie nadal trenerem Biało-Czerwonych podczas 3. edycji Raw Air, która już w piątek 8 marca rozpocznie się w Oslo. Relacje na żywo z całego norweskiego turnieju oraz podsumowanie zmagań na WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Zwycięzcy i przegrani MŚ w Seefeld według Svena HannawaldaOglądaj online zawody Pucharu Świata w Zakopanem przez cały weekend!

Czy Stefan Horngacher powinien na dłużej zostać trenerem polskiej kadry skoczków narciarskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL