Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Martyna Szydłowska / Na zdjęciu od lewej: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Kamil Stoch

Raw Air 2019: skoki w Oslo. Konkurs drużynowy LIVE. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę, w ramach Raw Air 2019, odbędzie się konkurs drużynowy w skokach narciarskich. Transmisja TV na antenie TVP i Eurosport. Stream online za darmo w WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Raw Air 2019 online. Gdzie oglądać konkurs drużynowy w Oslo? Transmisja TV, live stream

W sobotę (9 marca) o godzinie 14:30 rozpocznie się konkurs drużynowy, w ramach cyklu Raw Air 2019 w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Transmisję można oglądać na antenie TVP 1 i TVP Sport. Komentatorami widowiska będą: Przemysław Babiarz i Stanisław Snopek.

Konkurs drużynowy w Oslo można oglądać także na żywo i za darmo w internecie. Stream online z Raw Air 2019 na platformie WP Pilot oraz sport.tvp.pl. Usługa jest aktywna także na urządzeniach mobilnych. Transmisję internetową można znaleźć też w Eurosport Player. RELACJA LIVE w WP SportoweFakty.

W piątkowych kwalifikacjach z dobrej strony pokazał się Kamil Stoch. Polak jest obrońcą tytułu zwycięzcy Raw Air. Stoch wygrał ten cykl przed rokiem. Biało-Czerwoni muszą pamiętać, że ich sobotnie skoki będą miały znaczenie w kontekście konkursu drużynowego, ale także w kontekście walki o triumf w klasyfikacji generalnej Raw Air 2019.

Początek konkursu drużynowego w skokach narciarskich w Oslo: 14:30. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport i Eurosport. Stream online: WP Pilot, Eurosport Player i sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Zwycięzcy i przegrani MŚ w Seefeld według Svena Hannawalda

Czy będziesz oglądać konkurs drużynowy w skokach w ramach Raw Air Oslo 2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL