WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Piotr Żyła

Raw Air 2019: Vikersund, sobota: konkurs drużynowy na żywo. Darmowy stream online, transmisja TV

Miłosz Marek
Miłosz Marek
W sobotę odbędzie się konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamuciej skoczni w Vikersund. Początek o godzinie 17:00. Transmisja w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

Puchar Świata w skokach narciarskich. Raw Air 2019 Vikersund: Transmisja sobotniego konkursu drużynowego. Gdzie oglądać na żywo w TV?

W sobotę (16 marca) odbędzie się konkurs drużynowy zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich i jednocześnie przedostatnie zawody zaliczane do cyklu Raw Air. Skoczkowie będą rywalizować w norweskim Vikersund. Początek zmagań o godzinie 17:00. Transmisję telewizyjną będzie można śledzić na antenach stacji TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1.

Vikersund, sobota konkurs online. Gdzie oglądać darmowy stream w internecie?

Zawody w Norwegii będzie można oglądać bezpłatnie w sieci! Darmowy stream online będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Wystarczy przebywać na terenie Polski, aby nieodpłatnie korzystać z tej relacji. Dodatkowo kanał TVP 1 można oglądać bez dodatkowych kosztów w serwisie WP Pilot.

Kibice, którzy będą chcieli oglądać konkurs z obrazem i komentarzem stacji Eurosport, będą mogli wykupić dostęp do streamu online w serwisach Eurosport Player, Ipla TV lub Player.

Darmową relację LIVE z tego wydarzenia przeprowadzi portal WP SportoweFakty.


W konkursie drużynowym Polacy wystąpią w składzie: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny. Po kwalifikacjach możemy być pełni optymizmu. Suma wyników dałaby nam trzecie miejsce. 

Początek sobotniego konkursu w Vikersund: 17:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Player, Eurosport Player, Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Sven Hannawald: Jeśli Horngacher odejdzie, zostawi następcy prezent

Czy będziesz oglądać sobotni konkurs w Vikersund?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL