Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KubackiNewspix / EXPA / JFK / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Skoki. Raw Air 2019. "Marc Kubacki, Marc Stoch". Zabawna pomyłka podczas transmisji z Vikersund

Michał Fabian
Michał Fabian
Przed drugą serią konkursu drużynowego lotów na mamucie w Vikersund kibice zobaczyli planszę ze składami zespołów. Wszystkim skoczkom zmieniono imiona na... Marc.

W Vikersund trwa drużynowy konkurs lotów narciarskich zaliczany do klasyfikacji Raw Air. Polacy - w składzie Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki i Kamil Stoch - po pierwszej serii plasują się na szóstym miejscu.

Przed rozpoczęciem rundy finałowej niecodzienny błąd popełniły osoby odpowiedzialne za realizację transmisji. Podczas prezentacji składów wszyscy skoczkowie wystąpili z... tym samym imieniem - Marc. W polskiej drużynie awizowani więc byli: Marc Żyła, Marc Wolny, Marc Kubacki i Marc Stoch.

"Co tam się stało? To jak, który Marc będzie najlepszy?" - czytamy na profilu TVP Sport na Twitterze.

Nie po raz pierwszy głośno jest o grafikach podczas konkursów Raw Air. Organizatorzy cyklu dążą do tego, aby ich impreza wyróżniała się od innych zawodów Pucharu Świata. Skoczkowie prezentowani są na czarno-białych (nazywanych przez niektórych "pogrzebowymi") zdjęciach, co wzbudza kontrowersje.

Konkurs drużynowy w Vikersund jest przedostatnią odsłoną Raw Air. Cykl zakończy się w niedzielę, na tym samym obiekcie - po konkursie indywidualnym.

Przeczytaj także: Raw Air 2019. Wróciły kontrowersyjne czarno-białe zdjęcia przy skoczkach


ZOBACZ WIDEO Sven Hannawald: Jeśli Horngacher odejdzie, zostawi następcy prezent

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL