Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Martyna Szydłowska / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Skoki. Raw Air 2019. Stoch nie pokazał się przed kamerami. Później przeprosił kibiców

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kamil Stoch nie chciał komentować słabszych skoków w konkursie drużynowym w Vikersund. Polski zawodnik jedynie przemknął przez strefę dla dziennikarzy.

Po konkursach Pucharu Świata polscy kibice mają możliwość obejrzenia krótkich wywiadów z naszymi skoczkami. Tym razem przed kamerami zabrakło jednak Kamila Stocha, po którego słabszych skokach Polacy znaleźli się poza podium konkursu drużynowego w Vikersund (WIĘCEJ).

- Kamil Stoch jedynie przemknął przez strefę dziennikarzy - mówił reporter TVP Sport podczas rozmowy z Adamem Małyszem. Okazuje się, że 31-latek później wrócił i przekazał kilka słów do kibiców, o czym poinformował na swoim profilu na Twitterze Kacper Merk.

"Mistrzem się jest, nie bywa. Kamil Stoch wrócił właśnie przeprosić kibiców, że nie jest w stanie dziś pogadać o swoich skokach. Prosił żebyście nie byli źli. Więc przekazuję" - napisał przebywający w Vikersund dziennikarz Eurosportu.

Stoch ma ostatnio sporego pecha do konkursów drużynowych. Na początku marca, podczas loteryjnych jednoseryjnych zawodów w Oslo, przed skokami ostatniej grupy Polacy zajmowali pierwsze miejsce. Tuż przed próbą Stocha podmuchy jednak znacznie zelżały i po słabym skoku trzykrotnego mistrza olimpijskiego nasi reprezentanci spadli poza podium. 

Również w Vikersund Stoch otrzymał najmniej punktów spośród Polaków, którzy ponownie zajęli tylko czwarte miejsce.

Czytaj teżAdam Małysz o zniżce formy Kamila Stocha. "Nie ma luzu"

ZOBACZ WIDEO Sven Hannawald: Jeśli Horngacher odejdzie, zostawi następcy prezent

Czy Kamil Stoch powinien skakać jako ostatni w konkursie drużynowym w Vikersund?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (11):

 • Milciak Zgłoś
  Przykro, że jest tak mało osób, które są na dobre i złe, wiadomo, że nikt się nie cieszy z porażki, ale nie powinniśmy nikogo obrażać.
  • Witek Z-ki Zgłoś
   Kubacki już nic nie osiągnie tylko co najwyżej może zostać doradcą w studiu razem z Kotem bo jest takim samym filozofem i znawcą jak on
   • Renbac Zgłoś
    Dajcie spokój Kamilowi. Taj jak ktoś napisał to nie maszyna. Porównajcie sobie skoki Prevcow z początku sezonu z obecnymi. Skoki Krafta na początku sezonu, czy chociażby Tandego dzisiaj
    Czytaj całość
    i przed dwoma tygodniami. Po prostu ten sport taki jest. A Kamil jest wielki i pozostanie wielki jeżeli nawet dalej mu nie wyjdzie. Trzymam za niego!!!!
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL