WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Martyna Szydlowska / Na zdjęciu: Adam Małysz

Skoki. PŚ w Planicy: Adam Małysz złożył życzenia Włodzimierzowi Szaranowiczowi

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Legendarny komentator Telewizji Polskiej obchodzi w czwartek (21 marca) swoje 70. urodziny. Nie zapomniał o nich Adam Małysz, którzy przebywa obecnie w Planicy. Nasz były mistrz stanął przed kamerą TVP i... Widać było, że jest wzruszony.

Włodzimierz Szaranowicz w dniu swoich 70. urodzin udzielił wywiadu Jerzu Chromikowi, w którym opowiedział o swojej chorobie. Chorobie, która spowodowała, że zakończył pracę zawodową (więcej przeczytasz TUTAJ >>). Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, przez wiele lat twarz TVP, symbol polskich skoków - o Szaranowiczu można pisać i pisać. W nieskończoność.

Szaranowicz przez wiele lat miał przyjemność komentować największe sukcesy Adama Małysza. Panowie zżyli się ze sobą dość mocno, lubią swoje towarzystwo, często wspólnie pracowali przy konkursach skoków narciarskich. Nic więc dziwnego, że Małysz postanowił złożyć życzenia.

Mimo tego że Orzeł z Wisły jest aktualnie w Planicy, gdzie odbywają się ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich (TUTAJ znajdziesz wyniki czwartkowych kwalifikacji >>), znalazł czas, aby przed kamerą TVP złożyć życzenia.

Zobaczcie.

Widać, że Małysz jest mocno wzruszony, gdy mówi: "Życzę Ci zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze, szczęścia, pomyślności i myślę, że jeszcze raz 70 lat przeżywania tego, co przeżywałeś razem z nami".

Przypomnijmy, że w Planicy zostaną rozegrane aż trzy konkursy: w piątek indywidualny (godz. 14:30), w sobotę drużynowy (godz. 10) i w niedzielę znów indywidualny (godz. 10).

ZOBACZ WIDEO Kubacki o przepowiedni Żyły: Cały czas mi mówił, że zdobędę złoto, ale mu nie wierzyłem

Czy polski skoczek stanie na podium któregokolwiek z konkursów w Planicy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL