Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej KotNewspix / Rafal Oleksiewicz / PressFocus / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Maciej Kot

El. ME 2020. Austria - Polska. Skoczkowie podzieleni. Maciej Kot wytypował zwycięstwo rodaków

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Maciej Kot jest fanem piłki nożnej i optymistycznie podchodzi do meczu Polaków z Austriakami, typując nasze zwycięstwo 3:1. Pozostali skoczkowie nie podjęli się wskazania wyniku, być może obejrzą to spotkanie, ale dla towarzystwa.

Maciej Kot wierzy, że reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpocznie zmagania w eliminacjach do Euro 2020. - Moim zdaniem mecz zakończy się rezultatem 3:1 dla Polski. Wiadomo, że to bardzo optymistyczne podejście, ale uważam że Polacy są w formie. Mam nadzieję, że mając tak wspaniałych napastników w dobrej dyspozycji, zdołamy strzelić te trzy bramki - powiedział w rozmowie ze skijumping.

Co ciekawe, Dawid Kubacki nie pasjonuje się piłką nożną, jak jego kolega. Nie ma nawet postanowienia, że na pewno spotkanie z Austrią będzie oglądał. - Jeśli nadarzy się okazja, to mecz zobaczę - skwitował.

Czytaj też: 
-> Skoki. Planica 7. Dawid Kubacki zabrał głos ws Horngachera. "Nie pytałem "
-> Skoki. Kamil Stoch nie boi się, że straci rekord w Planicy. "Są po to, żeby je pobijać"

Większymi fanami piłkarskich rozgrywek są Austriacy. Clemens Aigner liczy na wygraną swoich rodaków, a gdyby nie zawody w Planicy, to na pewno zasiadłby na trybunach stadionu w Wiedniu.

Wieczorne starcie na pewno będzie śledzić Stefan Kraft, który marzy o tym, by kadra Austrii znów zagrała w mistrzostwach Europy. - Polska jest bardzo trudnym przeciwnikiem, dlatego uważam, że wynik 1:1 byłby dla nas bardzo dobry - podkreślił. Uważa, że strzelcami bramek mogą być Robert Lewandowski oraz David Alaba.
Aż sześć goli typuje Manuel Fettner, twierdząc, że wszystko zakończy się wynikiem 3:3. Obojętny wynik jest Michaelowi Hayboeckowi, który nie interesuje się piłką nożną i zamierza zająć się regenerowaniem przed piątkowym konkursem.

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020: nieprzyjemna sytuacja polskich kibiców. "Kilku nie wpuszczono na pokład samolotu, bo byli zbyt weseli"

Jakim wynikiem skończy się mecz Austria - Polska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL