Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / Damian Klamka / Na zdjęciu: Justyna Żyła

Skoki. Justyna Żyła nadal emocjonuje się występami byłego męża. Pogratulowała mu świetnego sezonu

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Piotr Żyła w pierwszej serii niedzielnego konkursu w Planicy popisał się świetnym lotem, ustanawiając swój nowy życiowy rekord. - Gratulacje za świetny sezon - pogratulowała mu na Instagramie jego była małżonka Justyna.

Piotr Żyła już przed niedzielnym finałem sezonu w Planicy udowodnił, że na Letalnicy czuje się jak ryba w wodzie. Potwierdził to w pierwszej serii ostatniego konkursu Pucharu Świata 2018/2019, ustanawiając swój nowy życiowy rekord.

Polski skoczek wykorzystał wiejący pod narty wiatr i w Planicy poleciał na 248. metr. Jego występ oglądała Justyna Lazar-Żyła, była małżonka polskiego skoczka.

- Gratulacje za cały sezon. Był świetny - to komentarz Justyny Żyły zamieszczony na zdjęciu na Instastories. Eksmałżonka skoczka narciarskiego ściskała za niego kciuki podczas niedzielnego konkursu indywidualnego w Planicy.Żyła pogratulowała także świetnego sezonu całej reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że Biało-Czerwoni po raz drugi w historii zwyciężyli w Pucharze Narodów. W niedzielnym konkursie Polacy zdołali nieznacznie powiększyć przewagę nad Niemcami.

W listopadzie tego roku Justyna Żyła i Piotr Żyła wzięli rozwód. Na mocy porozumienia skoczek oddał byłej żonie i dzieciom dom w Wiśle. Po rozstaniu była partnerka sportowca wcale nie straciła zainteresowania jego występami.

Zobacz także: Skoki. Fortuna komentuje decyzję Horngachera. "Szkoda, że odszedł. To jeden z najlepszych trenerów na rynku"

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". "W meczu z Łotwą, Polska może przegrać tylko sama ze sobą"

Czy 4. miejsce Piotra Żyły w klasyfikacji generalnej można uznać za sukces?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL