WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Foton / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem. Dla młodszej o 36 lat partnerki zostawił żonę

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Apoloniusz Tajner - prezes Polskiego Związku Narciarskiego i były trener Adama Małysza - ma już dwójkę dorosłych dzieci. Teraz po raz trzeci zostanie ojcem. Jak poinformował "Super Express", jego partnerka Izabela jest w ciąży.

Apoloniusz Tajner swoją aktualną partnerkę miał poznać po mistrzostwach świata w 2009 roku, które odbywały się w Libercu. W mediach informacje o nowym związku prezesa przedostały się kilka lat później. Początkowo nawet pojawiły się spekulacje, że wybranka sternika Polskiego Związku Narciarskiego jest... z Pakistanu i ma na imię Pamela.

Tak naprawdę nazywa się Izabela Podolec, ma 29 lat, pochodzi z Jarosławia (woj. podkarpackie), ukończyła kurs aktorski. To dla niej Tajner (17 kwietnia skończy 65 lat) wyprowadził się z Wisły, gdzie mieszkał wcześniej z rodziną w domu, który wybudował z żoną.

Czytaj też: Michal Doleżal o pracy w Polsce. "Czuję dużą odpowiedzialność"

Była małżonka Apoloniusza Tajnera była z nim związana przez blisko 40 lat. Poznali się jeszcze w szkole, kiedy oboje byli nastolatkami. Mają dwójkę dorosłych już dzieci. Syn Tomisław (w maju skończy 36 lat) był skoczkiem narciarskim, niespełnionym talentem. Nie zrobił kariery w Pucharze Świata i zakończył sportową karierę.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Arianny Celeste nie przestaje zachwycać. Zobacz nowe zdjęcia

40-letnia córka Dominika jest menadżerką. Za sobą ma występy w programach rozrywkowych "Agent Gwiazdy" i "Taniec z gwiazdami". Obecnie jest w trakcie rozstania z mężem Michałem Wiśniewskim, liderem grupy Ich Troje.

Sam Tajner był kombinatorem norweskim, a później skupił się na zawodzie trenera. W latach 1994-1999 pełnił funkcję wiceprezesa ds. sportowych w Polskim Związku Narciarskim, a potem ostatecznie sam objął funkcję szkoleniowca kadry i to pod jego wodzą pierwsze wielkie sukcesy odnosił Adam Małysz. W 2006 roku wybrano go na prezesa PZN i tę funkcję pełni do dziś. 

Czytaj też: Ronny Hornschuh wciąż trenerem Szwajcarów. Niepewna przyszłość Simona Ammana

Kiedy Apoloniusz Tajner już był pewny, że związek z młodszą partnerką jest poważny, przedstawił ją skoczkom oraz osobom związanym z kadrą. Publicznie po raz pierwszy pokazali się podczas Turnieju Czterech skoczni w sezonie 2013/14. 

Ostatnio Izabela Podolec jest już bardziej śmiała w kontaktach z mediami. W "Dzień Dobry TVN" wyznała, że prezesa PZN poznała w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Zdradziła, że poznali się, kiedy miała 21 lat, a są parą od siedmiu. Różnica wieku im nie przeszkadza, choć przecież wybranka Tajnera jest dużo młodsza od jego córki.

Czy Apoloniusz Tajner jest dobrym prezesem PZN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL