Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu od lewej Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot

Maciej Kot zmienił stan cywilny. Skoczek poślubił Agnieszkę Lewkowicz

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz powiedzieli sakramentalne "tak". To drugi ślub tej wiosny po tym, jak Dawid Kubacki zmienił stan cywilny.

Zaskakującą informacją podzielił się portal skijumping.pl, informując, że Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz stanęli na ślubnym kobiercu. Pobrali się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. 

Parze towarzyszyli najbliżsi, rodzina oraz przyjaciele. Wszystko jednak zostało utrzymane w tajemnicy, ani skoczek, ani jego partnerka nie zapowiadali, że w najbliższym czasie dojdzie do ich ślubu.

Czytaj też: 
-> Apoloniusz Tajner wziął ślub z 36 lat młodszą partnerką
-> Wesele trwało do 8 rano, ale kaca nie było. Dawid Kubacki: Musiałem się pilnować!

Maciej Kot i Lewkowicz tworzyli parę od 2015 roku. Skoczek jest członkiem kadry narodowej. Na swoim koncie ma brąz zdobyty w drużynówce na igrzyskach w Pjongczangu, a także mistrzostwo świata z 2017 roku z Lahti, również w konkursie drużynowym. 

Jego świeżo upieczona żona jest trenerką personalną, a wcześniej zajmowała się lekkoatletyką.

Co ciekawe, dzień wcześniej stan cywilny zmienił również Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Poślubił o 36 lat młodszą Izabelę Podolec. Na początku maja świętował Dawid Kubacki, który razem z Martą Majcher powiedział sakramentalne "tak".

ZOBACZ WIDEO: Sektor Gości 109. Adam Małysz: Rola prezesa PZN? Nie lubię bali i oficjalnych spotkań. Wolę być z boku i pomagać [cały odcinek]

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL