WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Rafal Oleksiewicz / PressFocus / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Maciej Kot

Skoki narciarskie. Polacy rozpoczęli obóz. Maciej Kot zachwycony warunkami: Wygląda dobrze

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Reprezentacja Polski w skokach narciarskich rozpoczęła obóz w austriackim Eisenerz - poinformował Polski Związek Narciarski. Zdjęciem z tego miejsca zdążył pochwalić się już Maciej Kot.

"Jest pięknie" - tak krótko napisał na Instagramie Maciej Kot dołączając zdjęcie. W Eisenerz znajduje się kompleks skoczni o punktach konstrukcyjnych: 98 m, 65,5 m, 32 m i 12 m.

Tak naprawdę nie wiadomo, do kiedy reprezentacja Polski będzie przebywać w Austrii. Podano tylko, że w poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie i jest one drugim w ostatnich tygodniach. 

Poprzednie odbyło się w Szczyrku, gdzie po raz pierwszy po zakończeniu poprzedniego sezonu Polacy oddali po kilka skoków na igielicie. Biało-Czerwoni byli bardzo zadowoleni z pierwszych zajęć.

Za przygotowania do nowego sezonu odpowiedzialny jest Michal Doleżal, który po zakończeniu sezonu przejął reprezentację Polski po Stefanie Horngacherze. Czech jest gwarancją kontynuacji pracy swojego niedawnego przełożonego i zgodnie z przewidywaniami niewiele zmienił w przygotowaniach.

Zobacz takżeSkoki narciarskie. Zamieszanie wokół remontu w Zakopanem. Dzieci nie mają gdzie trenować

Zobacz takżeProblemy ze znalezieniem organizatora MŚ w 2025 roku. Trondheim może wycofać kandydaturę

ZOBACZ WIDEO Michal Doleżal: Czuję odpowiedzialność, ale mam najlepszych zawodników na świecie

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL