Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam MałyszNewspix / Martyna Szydłowska / Na zdjęciu: Adam Małysz

Adam Małysz znów na belce startowej. Zareagowali Sven Hannawald i Michal Doleżal

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Ostatnie dni polska kadra skoczków spędziła na treningach na skoczni narciarskiej w Wiśle. Adam Małysz zakończył już karierę, ale na obiekcie swojego imienia, nie odmówił sobie tej przyjemności i usiadł na belce startowej.

Później dyrektor sportowy PZN do spraw skoków i kombinacji norweskiej na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z tego wydarzenia.

Na fotografii uśmiech Adamowi Małyszowi nie schodzi z ust. Widać, że dużą frajdę sprawiło wybitnemu przed laty skoczkowi (karierę zakończył w 2011 roku) ponowne wejście na belkę startową. Co więcej, czterokrotny mistrz świata pozwolił sobie nawet na żart. Napisał: "No to jadę, trzymajcie kciuki", sugerując tym samym, że odda skok. 

Na zdjęcie, opublikowane na profilu Małysza, zareagowali między innymi Sven Hannawald i Michal Doleżal. Były niemiecki skoczek, wielki rywal Adama Małysza na skoczniach, napisał pod fotografią "go", w ten sposób żartując, że mógłby jeszcze oddać skok.

Czytaj także: Piotr Żyła przerwał milczenie. Skomentował trening w Wiśle

Zdjęcie czterokrotnego mistrza olimpijskiego polubił także sam trener kadry A polskich skoczków Michal Doleżal.

W ostatnich dniach Biało-Czerwoni, po raz pierwszy za kadencji czeskiego szkoleniowca, trenowali na dużej skoczni. Zawodnicy z polskich kadr A i B oddali po kilka skoków na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle.

Czytaj także: TVP1 i TVP Sport pokażą na żywo wszystkie konkursy LGP 2019

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: mistrz UFC zażartował z kibica. Chodziło o Real i BarcelonęKliknij i oglądaj LIVE za darmo zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile!

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL