Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Piotr Żyła i Kamil Stoch na podium drużynówki LGP 2019 w WiśleInstagram / dawid.kubacki.official / Na zdjęciu od lewej Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Piotr Żyła i Kamil Stoch na podium drużynówki LGP 2019 w Wiśle

Skoki. LGP Wisła 2019. Takie zdjęcia z polskimi skoczkami chcemy oglądać. Dawid Kubacki pochwalił się tzw. selfie

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Polscy skoczkowie w wielkim stylu wygrali drużynowy konkurs Letniego Grand Prix 2019 w Wiśle. Liderem Biało-Czerwonych był Dawid Kubacki, który po zawodach pochwalił się kibicom zdjęciem z kolegami na podium. Zadał też sympatykom pytanie.

"Pierwsze selfie tego lata" - podpisał zdjęcie z kolegami z reprezentacji Dawid Kubacki na swoim Instagramie. Na fotografii oprócz mistrza świata ze skoczni normalnej znaleźli się także Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Kamil Stoch. Cała czwórka w świetnym stylu wygrała sobotnią drużynówkę w Wiśle, wyprzedzając drugich Słoweńców aż o 58,4 punktu. 

W swoim poście Dawid Kubacki zapytał również kibiców "Jak się wam podobał konkurs?". Opinie sympatyków skoków narciarskich były bardzo pozytywne. "Jak zwykle super!", "Była moc", "Petarda", "Cudnie było Wam kibicować" - pisali w komentarzach kibice. 

Czytaj także: praca Michala Doleżala przynosi efekty. Kamil Stoch coraz szybszy na rozbiegu

W niedzielę na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle odbędzie się konkurs indywidualny. Jednym z głównych faworytów rywalizacji będzie właśnie Dawid Kubacki, który w piątkowych kwalifikacjach był drugi, a w sobotniej drużynówce miał drugą indywidualnie notę dnia (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Skoki. LGP w Wiśle. Kamil Stoch: Trochę mnie duma rozpiera

Czy dla Dawida Kubackiego sezon 2019/2020 będzie jeszcze lepszy niż poprzedni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL