Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / skijumping_teamb_poland / Na zdjęciu: Paweł Wąsek ratujący się przed upadkiem w Hinterzarten

Skoki. LGP w Hinterzarten. Paweł Wąsek ratował się przed upadkiem. Do sieci trafił film

Michał Fabian
Michał Fabian
Podczas piątkowego treningu na skoczni w Hinterzarten Paweł Wąsek najadł się strachu. Po wyjściu z progu musiał ratować się przed upadkiem. Sztab kadry B zamieścił w sieci film z tego zdarzenia z humorystycznym komentarzem.

W sobotę w niemieckim Hinterzarten odbywają się zawody Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. W konkursie drużyn mieszanych Polska zajęła ostatnie 10. miejsce, a o godz. 18.20 na skoczni normalnej (K-95) rozpocznie się konkurs indywidualny. Do tego drugiego zakwalifikowało się siedmiu Polaków, w tym Paweł Wąsek, który był 29. w kwalifikacjach (relacja TUTAJ>>).

Wcześniej jednak skoczek kadry B najadł się strachu. Podczas drugiego piątkowego treningu Wąsek po wyjściu z progu miał duże problemy w locie. Musiał ratować się przed upadkiem. Lądował - na szczęście bezpiecznie - na 58. metrze.

Sztab szkoleniowy kadry B upublicznił na Instagramie film ze skokiem Wąska. Całą sprawę obrócono w żart, podkładając dźwięki znanego przeboju Mario Bischina "Macarena".

"Dance Dance Dance!!!" - to komentarz do nagrania, które zostało opatrzone kilkoma hashtagami, m.in. #cosposzlonietak oraz #bywaitak.

Zobacz nieudaną próbę Pawła Wąska podczas piątkowego treningu.

Zobacz także: Skoki. LGP Hinterzarten. Maraton dla zawodników. Maciej Kot powalczy o czołowe lokaty

ZOBACZ WIDEO Skoki. LGP w Wiśle. Gregor Schlierenzauer: Wiem, co trzeba zmienić. Chcę wrócić na szczyt

Czy Paweł Wąsek zajmie miejsce w czołowej "30" podczas sobotniego konkursu w Hinterzarten?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL