Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Małysz Newspix / Martyna Szydlowska / Na zdjęciu: Adam Małysz

Adam Małysz świętował Dzień Dekarza. "Orzeł z Wisły" spotkał się z Głowackim i Ignaczakiem

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Najbardziej znany dekarz w Polsce, Adam Małysz, wziął udział w pikniku z okazji Dnia Dekarza. Były skoczek narciarski razem z Krzysztofem Głowackim i Krzysztofem Ignaczakiem wystąpił też w panelu motywacyjnym.

Dzień Dekarza organizowany corocznie przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy jest okazją do spotkania się osób wykonujących ten zawód i ich rodzin. W tym roku zaproszenie do wzięcia udziału w pikniku w Białymstoku (w sobotę 27 lipca) przyjął sam Adam Małysz - zawód wyuczony blacharz dekarz.

"Wczoraj miałem przyjemność brać udział w pikniku z okazji Dnia Dekarza w Białymstoku organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Dziękuję swojemu sponsorowi za zaproszenie i świetną zabawę" - napisał wybitny skoczek narciarski na Instagramie, gdzie zamieścił kilka zdjęć z imprezy.

W Białymstoku dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim wziął też udział w panelu motywacyjnym, razem z mistrzem boksu Krzysztofem Głowackim i gwiazdą siatkówki Krzysztofem Ignaczakiem.

ZOBACZ: Adam Małysz świętował z rodziną. Babcia obchodziła 80. urodziny >>

ZOBACZ: Robert Lewandowski z wyjątkowym wsparciem na treningu. Dopingowały go żona i córka >>

"Słuchając ich opowieści, mogłem przenieść się dosłownie na ring i skocznie i po części poznać uczucia jakie im towarzyszyły podczas drogi na szczyt. Ile siły i determinacji potrzeba było żeby to osiągnąć. Wielkie dzięki za ogromną dawkę pozytywnych emocji!!!" - czytamy na instagramowym koncie Ignaczaka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Większość z Was rozszyfrowała mój mały rebus Wczoraj miałem przyjemność uczestniczyć w panelu motywacyjnym z wielkimi charakterami. Słuchając ich opowieści ,mogłem przenieść się dosłownie na ring i skocznie i po części poznać uczucia jakie im towarzyszyły podczas drogi na szczyt Ile siły i determinacji potrzeba było żeby to osiagnac. Wielkie dzięki @adammalyszofficial i @glowkann za ogromną dawkę pozytywnych emocji !!! I może to zabrzmi dziwnie ale chciałbym podziękować również sobie za wytrwałość w dążeniu do celu ,bo miałem również wiele chwil zwątpienia ,które przezwyciężyłem i dzięki temu mogę zasiadać czasami w tak zacnym gronie #bravoja #Bialystok #panel #motywacja #sport #charakter #mistrz #volleyball #igla #iglaszyte #skijump #boks #player #motivation #teamspirit #resovia #rzeszow

Post udostępniony przez Krzysztof Ignaczak (@iglaszyte)

ZOBACZ WIDEO: Jest nadzieja dla Macieja Kota. Wyraźna poprawa

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL