Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochYouTube / Skijumping / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Skoki. LGP w Zakopanem. Kamil Stoch z bokserską kontuzją. "To efekt walki o miejsce w składzie"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Podczas kwalifikacji do LGP w Zakopanem kibice szybko dostrzegli plaster na łuku brwiowym Kamila Stocha. Skoczek żartuje, że siłą musiał walczyć o miejsce w składzie.

Kamil Stoch bez większych problemów wywalczył kwalifikację do niedzielnych zawodów Letniej Grand Prix w Zakopanem. Lider naszej kadry zajął szóste miejsce, które dał mu skok na odległość 132,5 m.

Skoki. LGP w Zakopanem. Znamy skład Polski na sobotni konkurs drużynowy >>

Kibice szybko zauważyli, że nasz skoczek ma plaster na lewym łuku brwiowym. Wszystkich zastanawia, jak "Rakieta z Zębu" nabawiła się typowo bokserskiej kontuzji. Po kwalifikacjach Stoch z humorem to skomentował.

- To jest efekt walki o miejsce w składzie na jutro. W naszej drużynie to tak wygląda. Nikt mi nie podpadł. To ja trochę straciłem pozycję - żartował polski skoczek w rozmowie z portalem skijumping.pl.

Skoki. LGP. Koniec sezonu letniego dla Daniela Andre Tandego >>

Tak naprawdę nie wiadomo, co się wydarzyło, że Stoch nabawił się urazu łuku brwiowego. Ze swojej piątkowej dyspozycji był umiarkowanie zadowolony, choć przyznał, że jeszcze daleko mu do najlepszej formy. W sobotę na skoczni w Zakopanem odbędzie się konkurs drużynowy.

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. Piotr Żyła o relacjach z Horngacherem: Nasze kontakty są koleżeńskie. Jesteśmy na "cześć"

Czy Stoch wygra niedzielny konkurs LGP w Zakopanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL