Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KubackiWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Skoki. Letnie Grand Prix w Zakopanem. Konkurs drużynowy na żywo. Transmisja TV i stream online

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W sobotę, w ramach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, odbędzie się konkurs drużynowy na skoczni w Zakopanem. Transmisję TV można śledzić na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 2. Darmowy stream online na WP Pilot.

Skoki narciarskie na żywo. Letnie Grand Prix w Zakopanem. Transmisja telewizyjna z konkursu drużynowego.

W sobotę (17 sierpnia) o godzinie 15:00 rozpocznie się konkurs drużynowy w ramach Letniego Grand Prix w Zakopanem. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na antenach TVP Sport, TVP1 oraz Eurosport 2. O komentarz w Telewizji Polskiej zadbają Przemysław Babiarz i Sebastian Szczęsny.

Darmowa transmisja online z konkursu drużynowy w Zakopanem!

Konkurs drużynowy w Zakopanem można oglądać również na żywo w internecie. Darmowy stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Można z niego korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Darmową relację LIVE z konkursu drużynowego portal WP SportoweFakty.

Początek konkursu drużynowego w Zakopanem: 15:00. Transmisja w TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 2. Stream online: WP Pilot, Ipla TV, Eurosport Player, sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. Piotr Żyła o relacjach z Horngacherem: Nasze kontakty są koleżeńskie. Jesteśmy na "cześć"

Czy Polacy staną na podium podczas konkursu drużynowego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL